Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 3 miesiące miałem status najlepszego pracownika w moim projekcie dzisiaj dostałem wypowiedzenie xD
#pracbaza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@slozubn: Standard, ale jednak robiłem ładny hajs dla nich z tym ze zarabiałem dużo więcej niż inni i dlatego postanowili dać wypowiedzenie xD. Tego nie rozumiem, bo bardziej opłaca się zwolnić dwie osoby co się #!$%@? niż mnie No ale trudno mam 3 miesiące wypowiedzenia wiec prace jakaś znajdę xD
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Ty masz wypowiedzenie - ja z dnia na dzien zostalem bez pracy. Na szczescie juz ogarnalem sobie nowa robote, mam nadzieje ze na dluzej takze powodzenia - bedzie dobrze skoro ktos taki jak ja kto obracal sie w turystyce i hotelarstwie ogarnal ciekawa robote a zapewne z referencjami i kwitami masz lepsza sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JavierDaY: "Pracuje w korpo i cała moja grupa z projektu nie przyszła do roboty dzisiaj xD siedzę sam i się #!$%@? a wolne wezmę sobie jak koronawirus minie i reszta będzie musiała #!$%@?. Z tego co mówili to dwa tygodnie wolnego maja xD, a ja będę mógł wziąć wolne kiedy będę chciał. Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #chillout"
  • Odpowiedz