Wpis z mikrobloga

W toruniu unikaj bydgoskiego, osiedla młodych i okolicy.

@Meivels: A jakieś argumenty? Bo Bydgoskie to bardzo ogólne określenie na dużą część Torunia, a os. Młodych to jedno z najspokojniejszych osiedli w mieście, a jednocześnie świetnie skomunikowane i nie za gęsto zabudowane.
@WaveCreator: Kuzyn tam mieszkał sporą część życia i nasłuchałam się ciekawych historii o chodzeniu z maczetami etc. Ogólnie u mnie zawsze się mówiło, że trzeba tam trochę pomieszkać, by czuć się bezpiecznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do Śródmieścia w Bydgoszczy to ono jest podzielone ulicą Gdańską na dwa różne światy. Na zachód od Gdańskiej faktycznie bym nie polecał. Na wschód od Gdańskiej to najlepsza miejscówka w Bydgoszczy dla młodego człowieka. Sam się przeprowadziłem do kamienicy z pewnymi obawami ale jestem mega zadowolony z tej decyzji. Ta część śródmieścia jest zadbana. Kamienice w większości odnowione. Pełno knajp, pubów, restauracji. Trzy parki w promieniu 5 min. 15 min na
Polecam Flisy, często tam pomieszkuje i jako Poznaniak szczerze strwerdzam, że kocham Bydgoszcz za spokój i kompaktowość.
Sprawdź Flisy, chociaż może być ciut drożej niż na innych dzielnicach. Płynie tu Kanał i można się poczuć jak nad polskim, budżetowym Venice Beach.