Wpis z mikrobloga

taki gównowpis o #warzone

W poszukiwaniu broni na krótkie dystanse miałem już kilo 141 i ram7, całkiem wybajerzone.

Ostatnio przesiadłem się na polecany m4a1 i chyba przy nim pozostanę, poprzednie mi odpowiadały, jednak patrząc czym mnie najczęściej zabijają na krótki dystans m4a1 wygrało.
Oczywiście strzela się nim dobrze - polecam.

Na dłuższy dystans miałem oden i ax -50.
Oden mi pasował i zrezygnowałem z niego tylko dlatego, że miota nim jak szatan. Ax-50 w ogóle do mnie nie przemawia. Najbardziej dokucza całkowity brak szybkostrzelności.
Na ten moment wygrywa u mnie SA-87, bardzo mocny i mniej nim miota niż odenem :D

Przy zestawie m4a1 i sa-87, atuty to chyba mam zimną krew, sprint i to wykrywanie świeżych śladów stóp :)

Największa satysfakcja ? grałem przy córce, level 11, jakimś fartem sprzątnąłem 5 osób pod rząd w strzelaninie - komentarz dziecka?

TATA GRASZ JAK PROS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grau do odblokowania ma jakieś chore warunki, nawet na to nie patrze, ha tfu.
  • 10
@kuncfot: jak fajnie mieć podstawkę coda od premiery i nie martwić sie o bronie, teraz testuje graua i wydaje mi sie, ze moze byc lepszy od rama ale musze go wymaxowac pierwsze
@Mega_Smieszek: na pewno porównywalny z m4a1.

@Arekt: może i fajnie, ale cenę ma chorą. Mam cod infinite warfare i jeszcze jakiś o WW II.
Pewnego dnia dostałem powiadomienie o darmowej grze więc ściągnąłem i jestem mega zadowolony. Wciąga ta gra jak żadna inna, poświęcam jej nieprzyzwoicie dużo czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Robocovo: faktycznie mp5 i 7 też wymiatają na krótki dystans. U mnie krótki dystans to taki krótko średni.
Z ciekawości oczywiście sprawdzę strzelanie z biodra ;)

Oczywiście dziękuję za wskazówki.
@Robocovo: hehe dzięki, widzę, że masz swój kanał yt ;)
Toż to filmik specjalnie dla mnie, jeszcze raz dzięki Mireczku.
Ta plansza to w WZ czy w pełnej grze? Bo była dostępna na początku, dopóki WZ się aktualizowało chyba? a teraz nie widzę.