Wpis z mikrobloga

#iqos

Kupiłam w dniu wczorajszym IQOS'a 2.4 Plus. Dostałam gratis 3x zielonych heetsów.
Mam pytanie do używających tego urządzonka.

Czy to normalne, że mam wrażenie, że heesty śmierdzą taką trochę spalenizną? Strasznie dziwnie to smakuje. Dla porównania kupiłam również niebieskie wkłady i jest to samo.

Kiedyś jak próbowałam od koleżanki to w smaku całkiem przypominały mi normalne fajki.
Może powinnam go przed pierwszym użyciem przeczyścić?

No chyba, że ten okropny smak to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@Mrs_alexx: kupiłem ten sam model w poniedziałek. Wziąłem trzy różne paczki: green, blue i amber. Zapach jest specyficzny, ale nie nazwałbym go "śmierdzącym" spalenizną. Bardziej przypomina mi zapach popcornu xD Plus taki, że nie walą jak zwykłe fajki. W butiku iqosa gość mi powiedział, żeby czyścić po zużyciu 20 wkładów. Nic nie wspominał o czyszczeniu przed użyciem. Pierwsze czyszczenie za mną i zapach pozostaje ten sam.
  • Odpowiedz
@Mrs_alexx Człowiek się z czasem przyzwyczaja do kukurydzy. Skoro palacze analogów są w stanie wytrzymać dym, to ajkosowcy są w stanie wytrzymać kukurydzę. xD Po paru paczkach przestanie Ci robić różnicę.
  • Odpowiedz
Kupiłam dzisiaj te nowe wkłady z kulką i różnica jest nieziemska (nie ma tego charakterystycznego dziwnego posmaku), więc chyba po prostu wkłady też mają znaczenie. Także stałam się szczęśliwym użytkownikiem :D
  • Odpowiedz