Wpis z mikrobloga

Sytuacja ze skinami dla niektórych postaci strasznie mnie irytuje:

Morgana - połowy skinów nie da się kupić
Karma - na 9 skinów niedostępnych jest 5 (xD)
Senna - wydana pół roku temu, jeden skin
Qiyana - wydana prawie rok temu, dwa skiny
Yumi - wydana ponad rok temu, dwa skiny
Aurelion - wydany ponad 4(!) lata temu, dwa skiny
Kindred - "Kin.. dred? Co to jest?" ~ Riot, koloryzowane

Zaczynam zauważać że im postać jest ładniejsza i ma większe cyce tym łatwiej o skórki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends #gry
  • 21
  • Odpowiedz
@L3gion: Morgana - mam te skiny #!$%@? jak nieszczęście, dziękuje Riot games że wyszedł do tego recolor ale i tak po reworku wyglądają gównianie, mi się podobały te wcześniejsze. Skinów zwrócić nie można mimo, że zmienili wygląd.
Kindred - 2 skiny też mam
Karma - ta kupić to się chyba opłaca tylko lotosa i śnieżną ewentualnie jakiś nowszy co wyszedł reszta toxd pozostałości z wcześniejszych sezonów możliwe że nawet bez recalu
  • Odpowiedz
@L3gion: każdy skin moze ci dropnąć ze skrzynek, jak chcesz miec skiny do postaci to nie wiem, moze narysuj jakiegos fan arta i wyslij riotowi @SarahC: a jaki ty bys chciala skin od aureliona (postaci ktora graja tylko onetricki) - zielony smok czy czerwony smok?
  • Odpowiedz
@SarahC: U Karmy chyba jedynie Dark Star dużo zmienia, Winter jest niedostępna i w sumie większość dobrych. Nie wiem po co w ogóle pokazywać niedostępne skiny skoro o wielki Riot nie pozwala mi ich zakupić xD

Ciekawe kiedy nowy skin Lux, mamy ich coś mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
każdy skin moze ci dropnąć ze skrzynek


@tomislawniepelka: Dokładnie, na co mam 0,01% szansy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak chcesz miec skiny do postaci to nie wiem, moze narysuj jakiegos fan arta i wyslij riotowi


Ale to chyba nie w moim interesie jest zainteresowanie postaciami które się samemu stworzyło. Później narzekają że ledwo kto gra daną postacią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: A ja jednak myślę że duża grupa niedzielnych graczy wybiera też postaci "bo fajne skiny so". Nowy skin przypomina też o danej postaci bo jest promowany w sklepie, najczęściej w pakiecie ¯\_(ツ)_/¯
Ale pomijając, niech choć dadzą do sprzedaży wszystkie skiny. Po co je wycofywać?
  • Odpowiedz
@L3gion: to się nazywa promocja czasowa, czyli zmuszanie klientów do kupna w x terminie, bo produkt zostanie wycofany. Np na lux prestige trzeba czekać w ten sposób. Chamska zagrywka marketingowa
  • Odpowiedz
@L3gion: @SarahC: Któryś rioter sam wspominał całkiem niedawno z czego wynika dysproporcja w skinach(imb4 Kayle 1000 dni bez skina, ostatnio pyknęła rocznica). Jest tyle skinów do Ahri, Lux, Mf itp. ponieważ po prostu dobrze się sprzedają, a riot chce zarabiać dużo, tym bardziej teraz gdy zaczynają ekspansje na inne gatunki gierek. W tym sezonie zapowiedzieli jednak, że wiele zapomnianych postaci otrzyma skinka(np: Ornn), ale musimy się spodziewać, że wiele postaci
  • Odpowiedz
@Ghostur: Mam wrażenie że mało która z nowych postaci (do 2 lat powiedzmy) zyskała mocną popularność. Z czegoś to kurcze wynika że po pierwszym zachwycie większość wraca do Lux, Ahri itd a nowa świeża gwardia leży zapomniana.
  • Odpowiedz
@L3gion: Biorąc pod uwagę, że od 2018 wyszło 9 postaci to myślę, że nie ma tragedii, bo taka Kaisa, Pyke,Yumii czy z nowszych Sett i Aphelios to dosyć częste wybory. Część z nich po prostu jest przeładowana mechanikami, cięższa mechanicznie od starszych i często prostszych postaci. Myślę, że również ważnym a często pomijanym aspektem jest to, że mając nowe konto ludzie kupują raczej tańsze, a więc starsze postacie a nie nowe
  • Odpowiedz
Część z nich po prostu jest przeładowana mechanikami, cięższa mechanicznie od starszych i często prostszych postaci


@Ghostur: A to się zgodzę, no chyba że Yumi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: No u Yuumi myślę, że popularność wynika z samego settingu postaci bo przecież wszyscy kochają słodkie kotki oraz unikatowej w lidze mechanice połączenia się z sojusznikiem.
@Wojtylan: Neeko ostatnio widuję rzadko, Sylas miał swoje momenty, chociaż po wielu nerfach a potem tych zmianach widuję go rzadziej. Nie wchodziłem głębiej w pickrate tych czempionów typu kilka patchy w tył, bardziej opierałem się na tym czy widzę dane czempiony grając soloq/drafy
  • Odpowiedz