Wpis z mikrobloga

dostalem pismo z sadu w sprawie dlugow (spadku) po dziadku, ktory notabene byl odrzucony 4 latat temu u notariusza

w pismie zalaczone jest postanowienie: na mocy art. 177 1 pkt 6 kpc - postanawia zawiesic postepowanie albowiem wnioskodawca nie wykonal zobowiazania sadu w zakreslonym terminie.

czyli co, mozna temat olac czy trzeba sie jakos do tego ustosunkowac, szukac porad?

mial ktos podobnie?
#prawo
  • 6
  • Odpowiedz
@Adams_GA: tak, stwierdzenie spadku.

tez mi sie tak wydaje. w ogole wyczytalem, ze jesli sprawa ponownie nie ruszy do roku czasu to zostaje automatycznie umorzona. prawda to?

drugie pytanie: jesli cos sie ruszy w tym kierunku, to i tak bede musial byc o tym powiadomiony przez sad prawda? komornik nagle mi na chate nie wejdzie? :D
  • Odpowiedz
@Adams_GA: to jest chore, ze jeszcze szukaja dziury w calym. 2 razy jakies firmy zajmujace sie odzyskiwaniem dlugow sie odzywaly, za kazdym razem odsylalismy im pisma od notariusza o odrzuceniu spadku i cisza, a ci dalej draza i teraz jakies pismo z sadu

ja #!$%@?, to powinno byc umieszczone w jakims systemie, zeby wiedzieli do kogo moga se pisac, a od kogo sie #!$%@?, szkoda ich i ludzi czasu
  • Odpowiedz