Wpis z mikrobloga

@Juztisia: to czemu Duo jest podobno za 200zł czyli no powiedzmy 50% od ceny na stronie igosa 399zł? 2,4 powinien kosztować 75zł skoro oficialna cena na stronie iqos to 150zł chyba że ta promocja 50% nie dotyczy modelu 2,4 :(
  • Odpowiedz
@Juztisia: Po rozmowach z iqosem jednak 2,4 wyjdzie za 135zł cena wyjściowa jego to 270zł (tylko na ich stronie jest za 150zł) czyli praktycznie zero promocji bo za tyle to można kupić na ich stronie z czyimś kuponem ;/ , iqos multi cena wyjściowa to 230zł czyli w promocji powinno być ok 115zł natomiast iqos duo cena wyjściowa 399zł czyli ok 200zł w promocji
  • Odpowiedz
@neo10: Ceny na stronie to ceny z rejestracja (nr telefonu e-mail i zgody marketingowe), to nie to samo co cena regularna. Co za tym idzie multi wychodzi za 175zl bo jego cena regularna wynosi 350zl. Jedyny wyjątek to model duo którego nie można dostać taniej nawet z rejestracja, wiec najbardziej się opłaca jego właśnie teraz kupić
  • Odpowiedz
@Juztisia: Wiem pisałem o tym na chacie z iqosem tzn przez facebooka ale podała mi że multi ma cene wyjściowa na sklepy 230zł widać pewnie się pomyliła bo to trochę dziwnie cenowo wychodziło (jakoś za tanio) względem innych ;) twoja cena już bardziej realna :)
  • Odpowiedz