Wpis z mikrobloga

Nie widze siebie wogóle w wieku 30 lat. Poprostu mi chodzi o mentalność i kwestie wyobrażni, nie potrafie siebie widzieć już w tym wieku. Dziwne uczucie. I nie, nie planuje narazie bohatyra - także spokojnie. Poprostu mam specyficzne
wrażenie. Poprostu potrafie sobie wyobrazić co może się dziać za 8-9 lat ale ogólnie ze światem itd. A mnie tam nie ma

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@Mescuda: zbyt odległy okres, a nie możesz też w drugą stronę masz te ~21 z tego co wynika z wypowiedzi więc jak cofniesz się do 11 to nic ci to nie powie.

Ogólnie jeszcze nic nie przeżyłeś w zasadzie, wszystko jest nowe świeże, emocjonujące.. nie wiesz co będzie w przyszłości, ma się jakieś oczekiwania..
Ja mam teraz 31 i jestem w stanie sobie siebie wyobrazić jak będę miał 40, trochę inaczej już to działa.
I nie widzę aby miało być coś inaczej - w sensie aby życie miało jakoś ulec zmianie i miały być jakieś zmienne które przewróciły by życie do góry nogami i nadałyby mu inny tor. Teraz już nie po
  • Odpowiedz
@Mescuda: jak to co - robota - dom - robota - dom i tak do usranej śmierci. Ja mając te 15 lat też nie potrafiłem sobie wyobrazić swoich 20+ a tutaj zaraz 30 wleci, nawet nie zauważyłem kiedy.
  • Odpowiedz