Wpis z mikrobloga

@zjembigos: @KenAdamsBong: @HaksMaurycy:
Formalnie wybory się odbyły, problemem jest to, że duża część osób myśli, że odbyte wybory to te w których ludzie normalnie głosują albo tradycyjnie albo korespondencyjnie. Ale to jest kwestia WAŻNOŚCI, a nie czy się odbyły czy nie... Zakład polegał na tym (głównie takie buki oferowały), którego dnia się odbędą, nie było informacji czy będą ważne czy nie, czy korespondencyjnie czy tradycyjnie przy urnach itp itd.
@zjembigos: @HaksMaurycy: @KenAdamsBong:
Etoto to mnie ładnie wyrolowało, w zasadzie to mój błąd, że w regulamin się nie wczytałem i nie wiedziałem jak się rozlicza zakłady z sekcji polityka. Ale oni rozliczają według wyników wyborów opublikowanych przez PKW, skoro ich nie ma to się nie odbyły. XD znów mam nauczkę, by czytać zasady gry, bo potem się dziwię.
@GrochenMochen: sprawdziłem jak mi betfanu rozliczył , to jeszcze nie ma żadnego wyniku ps jest w necie jakiś link do info które mówi że wybory się odbyły? Bym im to przesłał jak by rozliczyli nie po mojej mysli
@KenAdamsBong: Jak opublikują to się zwrócę do nich.
@zjembigos: W twoim przypadku zakład, że nie przełożą to powinien zostać rozliczony bo PIERWOTNY termin wyborów nie uległ zmianie... Ale Betfan potrafi też pisać zakłądy, ja się tak przejechałem jak Kuchcińskiego dymisjonowali. Zakład polegał na tym czy będzie dymisja ze stanowiska, Betfan jednak rozliczał to według głosowania w sejmie (musiałby uzyskać wotum nieufności), a ja myślałem, że chodzi o sam fakt iż