Wpis z mikrobloga

@Silikon: Dom już jest krzywy ponad normę, w jakiej można mieszkać norma to jakoś 30 a przechyłu jest blisko 80 co prawda aż tak bardzo z drogi nie widać, że jest krzywy, ale jakbyś przyszedł do mnie to pierwsze co to od razu lecisz z wejścia do kuchni, bo jest z górki
  • Odpowiedz
@Silikon: Kopalnia nadal jest aktywna i wydobywa węgiel, więc teren może bardziej upaść czyli wracając do wątku. Niemożliwe jest wyprostowanie tego domu, ani nawet wypoziomowanie ścian np w łazience?
  • Odpowiedz
@Llukaszszz: dzisja wszystko jest możliwe tylko są rzeczy nieopłacalne. Mi chodzi o to że wpakujesz mnóstwo pieniędzy w remonty a na końcu dostaniesz nakaz opuszczenia budynku. Trzeba to dobrze przemyśleć bo to inwestycja na lata albo i całe życie. Pomyśl o tym co będzie za 10, 20 lat
Ja bym stamtąd uciekał.
  • Odpowiedz
@Silikon: Teoretycznie już się mnie chcą stąd pozbyć, bo mieszkam na tzw "własne ryzyko" tak jak pozostali sąsiedzi w obrębie mojego domu. Musiałem podpisać taki dokument odnośnie tego, że gdyby coś to nie ponoszą odpowiedzialności i mieszkam na własne ryzyko
  • Odpowiedz
@Llukaszszz: #!$%@?. nie rozumiesz.
Jaką masz pewność co się stanie z tym domem za 1,10,20 lat?
W tym czasie #!$%@? odszkodowanie na remonty i co dalej?
To życie z pętlą na szyi i stanie na taborecie drewnianym z kornikami. Kiedyś #!$%@? tylko nie wiadomo kiedy.
Dom zacznie pękać gwałtownie to leżysz i kwiczysz. Kasy brak. Domu brak.
  • Odpowiedz