Wpis z mikrobloga

@haabero:
Jeśli nadal byś chciał, możesz spróbować Talisman Digital Edition, jest łatwiej zrozumieć zasady, kiedy komputer podpowiada i nie popełnić błędów, nie pominąć czegoś itd. Ja testowałam sobie różne rzeczy z dodatków w wersji cyfrowej właśnie, żeby lepiej to zrozumieć (choć podobno czasami też się tam mogą zdarzyć błędy).
  • Odpowiedz
@0p0p0: kurde, zainteresowałeś mnie tą grą. Kupiłem w tym roku domek nad jeziorem i zastanawiałem się co tam robić, ponieważ rzuciłem alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo dodatki urozmaicają? Myślę na razie o podstawie.
  • Odpowiedz
  • 2
@0p0p0 zawsze marudzenie, że ta gra jest słaba, bo coś tam, a tamta lepsza. I widzę, że przy talizmanie to temat obowiązkowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja na ten przykład bardzo lubię planszówkowego wiedźmina mimo jego wad, a że w bliskim otoczeniu jestem w mniejszości, to nie mam z kim grać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bombillawmaterowodawtermosie:
Myślę, że możesz zacząć od kupienia podstawki, albo najlepiej zagrać u kogoś znajomego, jeżeli ma wersję zwykłą lub cyfrową, i zobaczyć czy styl tej gry Ci odpowiada, bo jak widzisz powyżej, nie każdemu przypadnie do gustu xD Ale jeżeli się w to wyciągniesz, to z dodatkami jest duuużo fajniej :)
@Majku_: Haha no masakra, już nawet mi się nie chce komentować, ale na wykopie to standard i czy bym
  • Odpowiedz