Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cholernik: Myślę, że wiele zależy od osoby-jak ktoś często stosuje inne środki typu alkohol/narkotyki, to po prostu może mieć za duże oczekiwania względem takiego suszu CBD, a trzeba pamiętać, że jest to produkt w pełni legalny i on nie ma za zadanie Ciebie odurzyć, a jedynie nieco zrelaksować, odprężyć, pomóc się skupić na wykonywanym zadaniu, rozluźnić mięśnie, nieco złagodzić bóle.. w moim przypadku kilka pierwszych prób waporyzacji suszu też nie przynosiło
@bydlaku470: jak chcecie zrobić coś sensownego na bezsensownym rynku CBD to zrezygnujcie z jakichś durnych opakowań których koszt przewyższa wartość tego suszu i zacznijcie sprzedawać ten susz w normalnych cenach, a nie susz który poza często wątpliwym smakiem nie oferuje niczego próbuje się wciskać po tyle co dobry "pełnowartościowy" susz. Odbijecie sobie na zwiększonym obrocie bo więcej osób się zdecyduje w ogóle spróbować. Dajcie 3g ładnych kwiatów w woreczku strunowym z
@wysuszony: Średnio coś na to mogę poradzić, sam jestem jedynie konsumentem ale podeślę twój apel do właściciela sklepu. Chodzi też o to że taki susz w doypakach czasami podczas transportu jest po prostu zgniatany - paczki są jedna na drugiej i przychodzi potem taki topek jakby go ktoś walcem przejechał. Nie jest tak zawsze ale jednak takie coś występuje. Lordhaze mają kilka odmian mega tanich i w doypakach.. tylko tak jak
@rand0mized: Też sporo czasu się wzbraniałem przed zakupem takiego suszu i ogólnie zaczęciem przygody z waporyzacją :) a waporyzować można sporo ziół, np melisę, miętę, chmiel... sporo tego.


Waporyzacja ziół daje jakieś efekty czy tylko dla smaku?