Wpis z mikrobloga

Jaki hosting polecacie pod serwer z modami? Chcę z kumplami pograć w MC na modach. Modpack już wybrałem, potrzebuję ok. 8 GB RAM i dysk o pojemności minimum 5 GB. Na Reddicie najwięcej osób poleca "bisecthosting", który ma serwerownie w Polsce. Jednak miesięcznie to by kosztowało ok. 100-120 zł. LVLUP PRO kosztuje podobną kasę, ale nie oferuje automatycznego instalowania i aktualizowania modpacków, więc trzeba by było to robić ręcznie. Może by się znalazło coś tańszego?
#minecraft #hosting
  • 7
@Frexor: Jak coś mocnego to tylko lvlup pro, ewentualnie soyoustart / kimsufi. Na lvlup masz FR za 70zł, nie potrzebujesz polskiej miejscówki, pingi i tak poniżej 50 będziesz mieć.
@E150A: Dzięki. Widziałem, że w PL lvlup ma mocniejsze maszyny, a przy ponad 200 modach ma to zapewne jakieś znaczenie. Bisecthosting znasz? Niby specjalizują się w serwerach z modpackami - automatyczne instalowanie i aktualizowanie. Support, który pomaga ogarniać błędy/konfiguracje przy takich modpackach.
@Frexor: Tak. Miesiąc używałem by pograć razem z znajomym we dwóch na sky factory 3 i opcja za 3€ na 10 dni była spoko i wszystko działało. Konfiguracja za to jaka podałeś to koszt 24€ na miesiąc, ale pamiętaj ze pierwszy zakup jest za 50% ceny. Czyli na pierwszy miesiąc masz 12€
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frexor: Google Cloud jest naprawdę spoko, na dodatek masz $300 za darmo na rok do wykorzystania. Osobiście korzystam z ich VPSa z jednym vCPU i 4 GB RAMu (opcja Custom)