Wpis z mikrobloga

Przebudowaliśmy system powiadomień - od teraz możecie decydować czy powiadomienia chcecie otrzymywać tylko na serwisie, czy również na maila. Dodatkowo podzieliliśmy je na cztery kategorie:

- do mnie - komentarze i wpisy w których ktoś używa Waszego nicka

- #tagi - powiadomienia z obserwowanych tagów

- gry - powiadomienia z gier

- pozostałe - powiadomienia systemowe, ostrzeżenia, aktualizacje statusów kontaktu

Możecie też wyłączyć powiadomienia od osób z czarnej listy.

No i oczywiście czekamy na sugestie i uwagi :-)

#wykop #changelog
  • 48
  • Odpowiedz
@wykop: chyba trzeba potwierdzić tzn. zapisać ponownie te ustawienia, żeby nie przychodziło, bo mimo tego że miałem wylaczone powiadomienia na email to i tak przychodziły.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Chodzi o to Macieju że gdy ktoś coś do mnie napiszę to przy kopercie pojawia się liczba powiadomień. Klikam na nią a tam nic nie ma i dalej nie wiem kto do mnie napisał. Mało tego, po wciśnięciu kopert cyferka dalej widnieje przy kopercie, i jak dalej ktoś do mnie pisze to liczba rośnie. Dopiero jak jakaś inna osoba do mnie napisze to sytuacja wraca do normy.
  • Odpowiedz
@wykop: Srsly, Wykop? Jak ktoś jest no-life'em to siedzi po prostu na Wykopie i widzi kiedy dostaje powiadomienie, a jak nie siedzi to na pewno ma ważniejsze sprawy na mailu niż powiadomienia od Wykopu (które wtedy wyłączy). Bez sensu, ale może ktoś faktycznie będzie tego używać :P
  • Odpowiedz
@GoldBackUP88: postaramy się ustalić przyczynę - liczba + brak na liście wiąże się z tym, że pomiędzy wysłaniem powiadomienia, a jego odczytaniem ktoś usunął tą treść. Niemniej jednak powinno zerować te powiadomienia.
  • Odpowiedz