Wpis z mikrobloga

Jestem nowym graczem, ale nadal nie ogarniam, jak odbierać codziennie pokecoiny z gymów. Nie mam żadnej tarczy w sklepie, czy to jestem obok gymu, czy kilometr od niego. Dostaję coiny tylko wtedy, kiedy ktoś pokona mojego pokemona i to 50 sztuk, nie ważne że byłem w gymie 15 dni, czy 1 dzień, zawsze 50. Szukał sporo czasu rozwiązania i nie mogę znaleźć. Ktoś coś?
#pokemongo
  • 17
  • Odpowiedz
@extaza161: Dostajesz tylko wtedy, gdy ktoś zbije Twojego pokemona z gymu. Dostajesz bodajże (tu nie jestem pewny) 8 coinów za każdą godzinę gdy Twój pok pilnuje gyma. I jak ktoś go pokona i on wróci to wtedy dostajesz ^^
  • Odpowiedz
@extaza161: Po zbiciu dostajesz pokecoin za każde pełne 10 minut bronienia gyma, limit 50 dziennie. Jak zbiją ci
tego samego dnia dwa poksy, które stały powyżej 8 h 20 minut w gymie - i tak dostaniesz 50, bo to makymalny limit dzienny.
  • Odpowiedz
@Siebuszczan: Wklep i znajdź. 11 strony google przejrzałem, dziesiatki filmów na YT. Jakaś aktualna weszła, którą niechętnie opisali w naszym języku. Więc zapytałem tutaj. Jak masz problem, to po co wchodzisz tu i tracisz czas?
  • Odpowiedz