Wpis z mikrobloga

Cześć, mam m365 pro w wersji 1.5.5, wgrywałem na serio przeróżne softy ale nie mogę przekroczyć 25km/h nawet na naładowanej baterii. Może to kwestia ble? Jaki wy macie ble i jak go zmienić?

#m365pro #m365 #xiaomi
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dogecoin: Okłamałem Cię, mam Ble90 , firmware 1.5.5, mod mój własny, prędkość max na 34, krótki sygnał tempomatu i jego szybsze włączanie. To tyle, w prądach nic nie grzebałem.
@Dzidaloo: Eh, też mam 1.5.5 i wgrałem ble 73 po czym hulajnoga się nie odpala, miga tylko tylna lampka, mogę się łączyć po bluetooth ale gdy wgrywam inne ble to dochodzi do 40% i się rozłącza. Uceglona czy nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dogecoin: A to było na pewno ble do pro a nie do zwykłej? Nie powiem Ci czy uceglona, bo nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale jak się łączy to może można odratować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dogecoin: Brawo! Jak amortyzator to podobno tylko oryginalny Monorim, te nonamy często nie dają się zainstalować. Tylko wg mnie takich modyfikacji nie warto robić, lepiej kupić inna hulajkę (z zawieszeniem i większym zasięgiem/prędkością) cenowo wyjdzie podobnie, a przynajmniej będzie do tego przystosowane. M365 to typowo miejska hulajka do jeżdżenia po równym.
@Dogecoin: ...

i jeszcze jedno pytanko, ktos dokupywal dodatkowe bateryjki i poinstruuje jak sie je doklada oraz jak sie to przeklada na predkosc oraz zasieg?

Bateria w szereg, to większa prędkość, równolegle to większy zasięg. Dołączenie w szereg wymaga dodatkowych zabiegów na sterowniku, łatwiej równolegle i to rozwiązanie stosuje najwięcej osób.