Wpis z mikrobloga

@m__b: yyy albo jestem na nie:D zacznę używać ulubionych :D czasami szukam na wykopie coś co kiedyś mi się podobało i nie mogę znaleźć :P a teraz będzie łatwiej :P
@m__b: Nie rozumiem sensu. Na czym miałoby polegać to połączenie? Zgaduję, że po prostu miałoby to działać jak obecne obserwowane - więc pytanie powinno brzmieć: co powiecie na likwidację ulubionych? W takim razie, zwisa mi to i powiewa, opcja jest dla mnie w zasadzie bezużyteczna. Do zachowywania fajnych stron mam o wiele bardziej funkcjonalne narzędzia, a w serwisie żadnej zewnętrznej funkcji to nie spełnia - nikt nawet nie może obejrzeć moich
@m__b: nie.

ulubione są linki same w sobie, obserwowane są dla komentarzy.

obserwuję swoje linki i te w których są ciekawe komentarze, w ulubionych mam strony do których wracam

jak chcecie usunąć ulubione to żądam opcji ich eksportu xD
@m__b: no dobra ale bardziej mi od technicznej strony chodziło... Nigdy nie używałem opcji obserwuj, nawet nie wiem czym się różni od ulubionych, a bardzo często używam opcji zaznaczania ulubionych i po prostu chodziło mi o to że jak to połączycie to mi się jakieś inne pierdy z tzw. obserwowanych wmieszają w moje "ulubione" które są wyselekcjonowane i ułożone tak żeby nic samo z siebie tam nie pojawiało? hmmm?
za połączeniem głosują chyba ci co nie wiedzą do czego te dwie grupy służą. zamiast zmieniać coś, wyedukujcie niekumatych, żeby wiedzieli o funkcjonalnościach serwisu
@szymi: dokładnie bo mi to wygląda na taki zakamuflowany plan, bo przypomne że kiedyś też to chcieli zrobić( całkiem zlikwidować ulubione), ale wyrazili się zbyt wprost i dosłownie, i większość była wtedy na nie, a teraz tak to napisali że sam prawie chciałem się zgodzić nie wiedząc dokładnie o co chodzi :P
Bardzkej niz o Zakamuflowany plan chodzi o sprawdzenie czy rzeczywiscie odczuwacie potrzebe rozroznienia tych dwoch opcji. Decyzja zalezy od Was, czyli od kolejnych komentarzy.
@Elfik32: No tak, ale teraz tak jest że wystarczy że napiszesz komentarz i samo Ci przydziela do obserwowanych i jeśli używasz ulubionych to trochę wkurzające jest że zmieszały by się obserwowane(niechciane) z ulubionymi, choć dobrym pomysłem było całkowite zrezygnowanie z obserwowanych na rzecz ulubionych bez łączenia :P