Wpis z mikrobloga

Znowu to samo co wczoraj:

https://www.wykop.pl/wpis/49283737/podsumujmy-konfederacje-i-jej-czlonkow-krzysztof-b/

W odpowiedzi na ten wpis użytkownik @Porucznik_Blaze odpowiada merytorycznie, że żaden z Posłów Konfederacji przynajmniej

NIE MALTRETOWAŁ SWOJEJ MATKI tak jak popierany przez wszystkich z #neuropa BARDZO POWAŻNY kandydat na prezydenta Lobelt Bejdroń

a autor wpisu @ziumbalapl broni przemocy wobec starszych osób i usuwa wpis tak samo jak mój został usunięty wczoraj.

#lewackalogika #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #biedron #bosak
  • 27
Masz jakieś rzetelne źródło typu "Punkt 7 programu Konfederacji - zgwałcenie i przemoc domowa nie będą przestępstwami" czy piszesz typowy kwik?


@Porucznik_Blaze: Pisze o sytuacji faktycznej.

Punkt 7 programu Konfederacji - zgwałcenie i przemoc domowa nie będą przestępstwami" czy piszesz typowy kwik?


@Porucznik_Blaze: Argument inwalida. PiS miał w programie

demontaż demokracji i praworządności


( ͡° ͜ʖ ͡°)?
był wasz kandydat na prezydenta, kreujący się na guru tolerancji.


@albo_wutka_albo_buk: xd

Przeczytałeś chociaż to co usunąłes?

Były wyroki więc to fakt - obaj panowie powyżej bardzo znane twarze w środowisku lgbt w znęcali się nad kobietami


@albo_wutka_albo_buk: Do oskarżeń na temat kompromitacji się już nie odniesiesz? To uznam ze zgadzasz się z moją oceną. Gdybyś przeczytał mój komentarz to byś wiedział co sądzę o Biedroniu( ͡° ͜ʖ
Poza Tobą i podobnymi przygłupami co łykają każdą medialną papkę, to nikogo normalnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Xing77: ooo przemoc domowa wobec osobób starszych, która kończy się prokuratorskimi zarzutami to papka medialna według neuropy #bekazlewactwa

Dla was to jest normalne - neuropa i lewica popiera znęcanie się nad kobietami tylko dlatego, że ich guru tolerancji i kandydat na prezydenta miał zarzuty o przemoc wobec swojej matki i
@Xing77: a prokurator też sobie paplał?

Zainteresuj się sprawą, bo ja bałbym się się głosować na człowieka który tolerancji uczy przemocą, to jest zachowanie psychopatyczne i dla takiej osoby nie ma miejsca w życiu publicznym ani na fotelu prezydenta, bo byłby drugi Kim Dzong Un
@albo_wutka_albo_buk:
Nie wiem skąd, i nie wiem co cenzura ma do tego. Są po prostu ludzie którzy nie przeżywają każdej wzmianki medialnej, i na tym wychodzą o wiele zdrowiej.
Poza tym, co z tego, że wiesz, skoro nie masz pewności czy to prawda, czy zwykła zagrywka medialna jakich wiele, by zrobić wokół siebie szum? Co zrobisz z tą swoją wiedzą teraz?