Wpis z mikrobloga

Szukam inteligentnej wagi dzięki której będę mógł sobie monitorować wagę i zmierzyć parametry ciała. Zauważyłem ze jest takiego coś jak #xiaomi mi smart scale 2 za około 70 zł k wg recenzji jest Oki ale czytając te recenzje wydaje mi się ze piszą o tej droższej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2. Orientuje się ktoś jak to wyglada z tymi wagami ? Może ktoś coś innego poleca w tej cenie ? #dieta #chinskiecuda #xiaomi #mikrokoksy
  • 13
@AmokK pomiar skladu ciala w wagach lazienkowych to bait dla naiwnych, na fali mody na fitness.
Ja mam wage hoffen z biedy za 50zl, jej uzytecznosc polega na tym ze wysyla pomiar do appki na tel.
Jakbym mial kupic nastepna, to wzislbym natansza z xiaomi, bo uzywam rowniez mibanda do rejestrowania biegow - wtedy bede mial pomiar masy ciala w tej samej appce od xiaomi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AmokK: pracowałem i sprzedawałem te bodyscale a w dodatku mam w domu jedna. Ta tańsza za 139zl jest lepsza bo jest szklana i ma więcej parametrów. Wyniki zapisuje przyzwoicie poprawnie. Gdybyś mial jakieś pytania to wal