Wpis z mikrobloga

Nosze w niej laptopa ale droga do pokonania to z domu do auta i z auta do drzwi wiec tak mocno mi nie napada (laptop w poprzek cały się mieści wiec jak na ramie wezmę i przycisnę to nic tam nie wpadnie). Zamiar był żeby torba zaciskała się na sznurek ale nie za bardzo mi to wyszło wiec zostawiłam taka xD


@cytmirka: Wszyj sobie rzepy, albo guziki. Torba zacna, nosiłabym!
  • Odpowiedz
  • 1
@cytmirka ej co jak co ale to wygląda przekozacko w #!$%@?. Gdybym ja miał to robić to z moją cierpliwością prędzej te 300m włóczki bym spalił. Gratulacje
  • Odpowiedz
  • 1
@lesnyy: Dziękuje! ʕʔ Oczywiście robiłam to z przerwami, przed praca, przed pójściem spać, w trakcie oglądania telewizji xD Ale jakby zliczyć wszystko razem to myśle ze z 15h robiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyRaspberry: Może to dziwnie zabrzmi, ale naprawdę dosyć łatwo jest zrobić taka torebkę. Moja babcia to wielki szydełkowiec wiec może mam wrodzony fach w rękach ale ogólnie żadnych poradników ani nic nie czytałam. Głównie opierałam się na filmach na YouTube
  • Odpowiedz
@cytmirka moja przyjaciółka też mi mówiła coś o filmikach na yt, że da się spokojnie z tego nauczyć. U mnie babcia i prababcia też wyszywały, szydełkowały i dziergały wszystko co im wyobraźnia podpowiadała... ale mnie jak próbowały uczyć to coś im nie pykło xd
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyRaspberry: Czasem fach wychodzi po latach. Ja dopiero teraz- mając 23 lata dostałam chęci do takiego szydełkowania i mi się spodobało. Wcześniej takie rzeczy mnie ani trochę nie uspokajały, a wręcz irytowały i traciłam cierpliwość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: torebka sztosik ! Skąd wzięłaś wzór?! Ja też postanowilam szydelkowac, też zaczęłam od torebki, ale nie jest tak zajebista jak Twoja (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Tuptaak: Coś ty! Moja ma kilka wad, chociaż myśle ze osoby niezwiązane z tym fachem nie zauważa xD Ja bardzo lubię kanał na Yt Kreatywna Pyza. Piękne rzeczy robi dziewczyna
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka mogłabyś na priv napisać z jakich poradników korzystałas i jakis sklep ewentualnie szczegóły dotyczące tego sznurka? Proszeee
  • Odpowiedz
  • 0
@GrumpyStar: Torebka jest raczej zbita bo mam taka rękę (podobno jedni mocno szydełkują a inni lekko) ale i tak torba się rozciąga i jest dosyć elastyczna. Mimo ze jest bardziej pionowa, to jak wsunę w nią laptopa w poprzek to fajnie się przekształca w poziomą torbę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Winsomegirl: Sam splot jest dosyć zbity wiec jak torba jest pusta i ja położę to nie oklapuje się jeśli o to ci chodzi :D Ale ogólnie jest rozciągliwa i dosyć elastyczna :)
  • Odpowiedz
  • 0
@toxyczny: Mogę zrobić koszyk z imieniem różowej zamiast Handmade, bo w torebkach nie czuje się jeszcze na siłach żeby robić na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz