Wpis z mikrobloga

jestem juz troszke znudzona graniem vanilla ets2, ale tez nie chce wydawac nie wiadomo ile hajsu na wszystkie dlc dlatego stad moje pytanie, ktore oplaca sie kupic najbardziej?

#ets2
  • 9
@hizumizu: Poczekaj na promkę i kup wszystkie, wychodzi niesamowicie tanio. A jak chcesz kupować teraz, to Going East, Vive La France i Road to Black Sea są IMO niezbędne (Going East jest najstarsze i ma gównane drogi jak z podstawki). Drugorzędnie Italia i Beyond the Baltic Sea. Scandinavia niby ciekawa pod względem zawartości, ale drogi stare i nudne. Special Transport możesz wziąć opcjonalnie, ale tylko jeśli rzeczywiście chce ci się mulić
@hizumizu: na cdkeys.com mają niezłe ceny - kupowałem tam wiele razy i wszystko jest legalne, kupujesz klucz, który rejestrujesz przez steam, bez żadnego kombinowania, współdzielenia konta czy innych vpn'ów - w 100 procentach pełnowartościowy produkt,
Co do dlc, to dla mnie sporo nowego wniósł dodatek z gabarytami - zupełnie inny sposób jazdy, więcej uwagi trzeba poświęcić na każdy zakręt, który normalnie pokonuje się z zamkniętymi oczami. Nie pamiętam niestety nazwy -