Wpis z mikrobloga

#smartband #smartwatch #kiciochpyta
Hej ho!
Szukam dla siebie opaski sportowej/smartwatcha. Celuje w modele powystawowe/po zwrocie, niekoniecznie calkiem uzywane, ale nie musi byc nówka.
Do czego: W MIARĘ dokładne tętno (wiem, ze bez pasa dokładne nie będzie ale obecna opaska totalnie losowo pokazuje)
Monitoring snu
Pomiar tetna I kcal podczas aktywnosci takich jak trening w domu, a takze rower i zwykle chodzenie
Powiadomienia o braku aktywności

Zastanawiam się mocno nad Polarem A370, ale też niebieski namawia mnie na Samsunga Gear Sport.
Mibanda 4 nie chce z uwagi na totalny brak dokladnosci.

Budzet powiedzmy 300, do 500 jesli cos godnego uwagi (jak ten samsung). Any ideas?
  • 5
@mojwa: Polecam polara m430. Bardziej to zegarek sportowy niż opaska, ale jest niezły.
Przeżył ze mną setki kilometrów na basenie, regularne pływanki w Bałtyku i syfiastych rzekach/jeziorach.
Bieganie i rower to wiadomo że standard i łapie to bez zająknięcia.
Jeżeli chodzi o ruch i przypomnienia to można sobie to dostosować w aplikacji.

Monitoring snu - ciężko powiedzieć, dla mnie każda opaska i smartwatch to marketingowy bullshit pod tym względem.
@mojwa: GPS możesz sobie włączyć/wyłączyć przez zarządzanie profilami sportowymi.
Pływania nie ma z GPSem, ale używam w zamian treningu na zewnątrz z włączonym mierzeniem :D

Z baterią dobrze raczej. Ja przy standardowych warunkach muszę ładować jakoś co 3 dzień, bez mierzenia treningów z 2 tygodnie pociągnie.