Wpis z mikrobloga

Ktoś ogarnięty w coha2 wypowiedziałby się na ten Shermana Caliope? Ostatnio jak grałem to jakiś gościu mi powiedział, że to gówno i żebym tego nie używał. :d Trochę się zdziwiłem, dosyć dobrze mi się tym grało, jak i w statach było ok. Jedyny minus tej broni jaki widzę to zasięg w porównaniu z innymi pojazdami rakietowymi. Nie wiem teraz czy to tylko było stękanie ruska który #!$%@?ł swoją flankę czy też rzeczywiście pojazd ten ma małą skuteczność. #coh2 #companyofheroes2
  • 14
@mocik1: to akurat w 3v3 było. 1v1 i 2v2 nie gram bo mapa na koniec rzadziej jest zrównana do powierzchni ziemi, a że amerykanie bez doktryny worków z piaskiem nie zrobią to leje po bombach na profit. :d Transporterów raczej nie używam, zwiadu używam rzadko, bywa przydatny ale w takich dosyć specjalistycznych zamierzeniach w konsultacji z drużyną, samolot rzeczywiście słaby, byłby dobry gdyby kosztował o wiele mniej ammo lub robił jakiś
@mocik1: czy ja wiem? 4 jednostki piechoty to już blob? Niemcami którymi głównie gram robie 3 jednostki piechoty i starcza XD Amerykańcami jedną więcej robie bo technologia wymaga bo jedna z nich to oficer (no i dym w cenie). Piechote używam raz to ofensywy raz do defensywy to tak nie chciałbym mieć np. tylko jednostek gdzie dwie osoby są wyłączone zawsze z walki jeśli się ruszają.
@Zebrzysta_Zebra: może rzeczywiście, jednak jakoś strasznie mi to nie przeszkadzało w grze. Ogólnie odczucia miałem pozytywne z tymi rakietami, no i nawet jak #!$%@? się sprawdzała czasami jak źle oszacowałem gdzie pójdą jednostki to zawsze #!$%@? przeciwnika dźwiękiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Merdarion_PL: Wehrmachtem to ciężko blobowac xD 3x greny starczają na każdą grę praktycznie. Dla mnie to bez różnicy czy arta czy caliope na bloba robię brumbary i tego typu rzeczy. Powiem tak najlepiej grać tym co w danym patchu jest op bo jak wiadomo lelic nigdy tej gry nie z balansuje
@mocik1: mnie mało obchodzi co reliq zmienia. To czym gram determinuje RNG. Kiedyś moją ulubioną doktryną była ta z Sturmtigerem... jak mi 5 razy strzelił na prostej polanie w ziemie w połowie drogi do wyznaczonego celu to się tak #!$%@?łem, że od tamtego momentu go nie tykam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I inne takie kwiatki.
@mocik1: ja staram się miare szachować dowódcami by czuć coś nowego, bawić się jednostkami itd. :d Mam prawie wszystkich dowódców z Obercommando (jednego brakuje tego z Ostwindem ale to tam nic ciekawego raczej) każdym przegrane bo kilkadziesiąt bitew. Niedługo spróbuje się jeszcze z kumplami pobawić na spadochroniarzy, zobaczymy, często musze im pomagać bo się dopiero uczą, a że często #!$%@? nas po przeciwnych flankach to może się przydać do akcji Rohan.
@Merdarion_PL: dobra jest ta druga doktryna z caliope, w ktorej dodatkowo masz rangersow do wyboru. 3 x rangers z 9 x bazzoka + umiejetnosc doktryny (sprint + zaslona dymna) jest idealna przeciwko wrogim czolgom.
Dodatkowo wazne jest czy ogarniasz gre caliope. Mozesz trafic na przeciwnika ktory skontruje cie bez problemu lub bedzie unikal jej ognia, wtedy przydaja sie inne umiejetnosci dowodcy