Wpis z mikrobloga

tak chyba w waszym stulejarskim świecie. Na całym globie norma na pierwszy sprzęt są teraz 300.


@p4wl: no #!$%@? nie bardzo, jak jesteś normalnego wzrosu (180+) to na 300 wyglądasz jak na osiołku. w sumie to mój pierwszy sprzęt to 125 no ale varadero, więc rozmiar normalnego moto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PozorVlak: jak kupujecie tylko po to żeby się atencją zgadzała albo na leczenie kompleksów to faktycznie jedyne na czym można się skupić to "kto ma większy" albo "wyglądasz jak na psie". Kto by się przejmował na motocyklu poprawna technika jazdy, nie?

Z takiej 300 nawet maxa nie wyciągniesz na początku, co tu mówić o 500.
jak kupujecie tylko po to żeby się atencją zgadzała albo na leczenie kompleksów to faktycznie jedyne na czym można się skupić to "kto ma większy" albo "wyglądasz jak na psie". Kto by się przejmował na motocyklu poprawna technika jazdy, nie?


@p4wl: ziomuś nie pruj się tak, chodzi o to, że na małym moto się niewygodnie siedzi i plecy bolo. mam 650cc za 4,5k kupione i do lansera mi daleko, uwierz mi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista3k: taka pozycja na takich moyk. Plecy miej proste (nie pionowe - po prostu nie garb się) ręce zgięte w lokciu, od łokcia równolegle do ziemi w miarę możliwości, tak się poprawnie trzyma kierownice żeby poprawnie przyłożyć siłę przy zakrętach.