Wpis z mikrobloga

ej #czytajzwykopem sprawa jest
Moja super babcia (84l) pochłania książki w ilościach hurtowych i myślę, że polubią się z czytnikiem ebooków. Wzrok ma dobry, ale który czytnik będzie najlepszy? nie kombinować i brać kindle czy jest coś na rynku wartego uwagi jeszcze? wpoko jakby miało polskie menu, ale w sumie te czytniki są tak intuicyjne że chyba nie musi. weźcie poradźcie bo sie nie znam

#kindle #ebook
  • 13
iążki w ilościach hurtowych i myślę, że polubią się z czytnikiem ebooków. Wzrok ma dobry, ale który czytnik będzie najlepszy? nie kombinować i brać kindle czy jest coś na rynku wartego uwagi jeszcze? wpoko jakby miało polskie menu, ale w sumie te czytniki są tak intuicyjne że chyba nie musi. weźcie poradźcie bo sie nie znam


@zawszespoko: Ja bym nie kombinował i brał kindla
@zawszespoko: pojęcia nie mam:) pocketbooka kupowałem z 7 lat temu model 902 bodajże i korzystałem z niego aż nie zgubiłem, a żona kupiła ze dwa lata temu touch lux czy jakoś tak i oboje byliśmy mega zadowoleni
@zawszespoko: Nie ma wielkiej różnicy między ekranem Kindle 10 a Paperwhite 4, ale widoczna. Pomyśl, czy babcia nie potrzebuje trochę większych literek w menu na ekranie (wtedy np. PocketBook InkPad 3). To co dla Ciebie jest OK, dla niej (trafienie w miejsce, odczytanie napisu) może być bardziej kłopotliwe. W Amazonie jest szansa na obniżkę z okazji dnia mamy. Rok temu było tak: http://cyfranek.booklikes.com/post/1881276/kindle-paperwhite-4-taniej-o-30-eur-na-dzien-mamy

Nie wiem, jaki masz budżet, ale z bardziej