Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39: jakby był transparenty to od początku nagrywek z Kononem powinien kwity pokazywać, a nie że on bierze 40 procent, a Konon 60
Teraz też przecież nagrywa Konona to niech mu pokaże wyciąg z historii banku ile wziął i ile się Kononowi należy, a nie kupi mu mleko i myśli że wystarczy.
Zwykły podły kręt, który każdego kiwa na kasę, dlatego nie ma kolegów, a własna matka na niego pluje.
Gdyby
  • Odpowiedz
@Balanz: @MartinoBlankuleto: Przeszkadza mi to że tu się to ścierwo z Boboli wywyższa się nad wszystkimi, jaki to on uczciwy, a prawda jest taka że tylko żeruje na tych ze Szkolnej bo bez tego by z Krzaklewskim przy torach mieszkał, tyle.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: mi nie jest trudno przełknąć, ale przynajmniej us17 pokazał że można się jakoś normalnie rozliczać.
W przypadku twojego ulubionego Pedro byłoby to nierealne bo jakby pokazał wyciąg z zarobku za ostatni miesiąc to by go Konon pogonił w diabły i jeszcze by na niego donos złożył za to że go oszukuje.
Co jak co ale zakupy za 100zł, a zarobek rzędu 1500zł to jest różnica i nie mów że to
  • Odpowiedz
Co dupka piecze ze meksyk kase zarabia ale to czemu pajace się z nim nie zamienicie kto wam broni idź #!$%@? i go nagrywaj i się z nim dziel gdzie masz problem. A na meksyka miejscu to bym mu robił delikatne zakupy i koniec bo w tym momencie żeby nie Mexyk to knur zdycha jak pies bo wszyscy go zostawili bo nie da się z nim współpracować bo sra zawsze w swoje
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: prawda jest taka że tylko filmy z Kononem mu generują zysk więc się powinien jakoś uczciwie rozliczać co też pewnie miało by wpływ na jego wizerunek.
Ale pewnie jak na Pedro kasa jest za duża żeby się dzielić z Kononem więc jest jak jest, od pierwszych nagrywek z nim tak było.
A logika Bobolaków do mnie trafia że skoro i tak tych na Szkolnej wszyscy kiwają to dlaczego Pedro ma
  • Odpowiedz
@dizel81: @piSSowiec39: Chodzi o zwykłą uczciwość ludzką o pewne zasady moralne.
I w tym przypadku taką postawę @US17 propsuję. Który opiekun szkolnej kiedykowiek był tak transparenty?
Sławek? Proszę was... Gdyby miał możliwość oskubał by szkolniaków do ostatniego grosza w zamian za "wspaniały" kontent.

czemu pajace się z nim nie zamienicie kto wam broni idź #!$%@? i go nagrywaj


@Strusion: Być może dlatego, że wbrew pozorom Menel nie lubi konkurencji
  • Odpowiedz
@dizel81 Nie róbmy sieroty z Konona. Jest jaki jest ale swoją świadomość ma. Gdyby chciał kasy to by przyparł meksyka i by kase dostał. A tak to mu wystarczają zakupy no i przede wszystkim towarzystwo bo bez tego konon padłby mentalnie.
  • Odpowiedz
@Strusion: ty jesteś w teamie menela? Prujesz sie do dobrych chłopaków bo napiszą co myślą o twoim panie który znecal sie nad swoja matką, pił mocz, jest jednym znajbardziej zaklamanych ścierw swojej okolicy, za pare złotych sprzedalby własną matke itd. Wstyd mi za takich ludzi jak ty. W głowie mi się nie mieści jak można go bronić czy co gorsze lubić. Chłopie zrozum ze racja jest po naszej stronie i jakbyś
  • Odpowiedz