Wpis z mikrobloga

Obserwuję co piszą wykopowi eksperci na tagu #hot16challenge2 na temat raperów.

MATA wrzuca 16 to się pojawiają głosy, że tylko o jaraniu i jakieś gówno,
później jest Bedoes i Białas, wytłumaczyli się dlaczego tyle trwało zanim wrzucą swoje wersje. Ciągle nie pasuje, bo ma być szybko, to nie muszą być jakieś super rymy, BO TO SZESNASTKA, nagrywasz telefonem i do sieci.

Swoją szesnastkę nagrywa KęKę w warunkach najmocniej prowizorycznych jak się da, to jeden typ dostaje poklask przy komentarzu, że oczywiście musi być wers o dzieciaku.

Później jest Szpaku i też oburzenia.

  • 9
Czym jestem starszy to widzę ile tutaj jest malkontentów i nic nie pasuje dużej części tej społeczności. Leczcie się.


@Peterov: To jest najsmutniejsze - ale zaraz przyjdzie tu argument ad wrzuciłeś coś w internet to bądź przygotowany na krytykę.
Zgodzę się z tym ale tylko po części bo sam nie komentuje czegoś co mi się nie podoba bo i po co (musimy rozróżnić wspartą jakąkolwiek argumentacją ocenę czegoś a ordynarny komentarz
@Peterov: Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii tak samo jak ty teraz narzekasz na komentarze użytkowników. Ciężko się z częścią tych komentów nie zgodzić ale koniec końców każdy ma swój gust. Jeden powie, że Taco był najlepszy inny, że Klocuch bo tak i już.
@Peterov: Niektórzy przywykli do standardu odpowiedzi na diss w 24 h, a w czasie w którym ktoś klepie 1 kawałek ty wrzucasz cały mixtape ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W swoim PrimeTime OSTR mógł nawijać o wszystkim wszędzie i w każdych warunkach (tak wiem wrzucanie ewenementu jakim jest OSTR nie powinno być wyznacznikiem czegokolwiek).

Mam takie dziwne wrażenie że RAP to jedyne miejsce gdzie młodsze pokolenie zanim się