Wpis z mikrobloga

@bart88uk: Nie popełniaj mojego błędu. Zrobiłem ek, wbiłem 500 lvl "na siłę", bo już miałem dosyć. Cały czas nawalasz w hotkeye, potujesz się tysiącami najsłabszych manasków. Żadnych bossów praktycznie solo nie zrobisz. Ok, Oberon wchodził, ale ile kasy na tym traciłem w porównaniu do rp. Żeby zacząć pięknie zarabiać potrzebowałem full falcon seta, dzięki któremu mogłem latać po rosha valley. Teraz to znerfili. Wtedy w godzinę robiłem 800k-1.1 kk kasy. Wydaje
  • Odpowiedz
  • 0
@byKamel chyba na każdej profesji #!$%@? hot keje tylko inne? A mi się wydaje że Knight ma ich najmniej? Ja lubię taki leniwy styl gry ;d nie chce mi się uciekać przed potworkami tylko stać i #!$%@? ;d
  • Odpowiedz
@bart88uk: Ek zdecydowanie nawala hotkeyami cały czas:
leczenie uhp/smp, exura ico
manasy mp
atak utito, exori, exori gran, exori mas/min

Chyba że chcesz siedzieć 200 ek na cyklopach, to wtedy nic nie musisz robić :)

Rp ma tego znacznie mniej i nie musi cały czas pić mana potionów. Ja na huntach używam mas sana, run obszarowych, leczenia exura gran san i czasami jak coś ucieka to exori hur.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Wbij 35 i dopiero o knighcie zdecyduj. Exori, a potem exori min bardzo uprzyjemnia rozgrywkę i w końcu jest nieco kolorowa, coś się dzieje, zbieranie klaty, wszystko
  • Odpowiedz
@byKamel: Bardzo negatywnie o EKu, a teraz jeszcze MS w odstawkę? Panie, jak żyć?

Zmień profesję, kup cc na allegro

Czyli RP to jest szczyt gry do solowego chillowego klikania? Mniej się hotkeyów użuywa i nie muszę mieć Razer Hydronaga z 128 przyciskami (rozszerzalne do 512!)?
  • Odpowiedz
@Anekito: Myszka z wieloma przyciskami ułatwia życie. Używam G600 bez względu na to, czy gram ek/rp/ms/ed. Ms też się fajnie gra i wg mnie najszybciej solo zrobisz lvl od 350 do 550 właśnie na ms lub ed. Dobry ms to też podstawa th. Dla mnie najbardziej chill hunty robię paladynem. Dobrze mi się gra póki co.
  • Odpowiedz