Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą te cwaniaki co zajeżdżają do McDrive McDonalda na Roosvelta od strony centrum i #!$%@?ą się w kolejkę przed sznurem aut czekającym z drugiej strony. Ha tfu na nich totalnie.
#olsztyn
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kulpiotr: sugerujesz, że ktoś powinien jechać dookoła tylko dlatego, żeby przypadkiem nie skręcić w prawo tylko w lewo po to, żeby ustąpić pierwszeństwa, bo inaczej jest cwaniakiem?
Przyznaj, że szeryfujesz też na lewym pasie.
  • Odpowiedz
@resuf: Niech skręca w prawo, ale niech czeka na swoją kolej. I tak, wpychanie się przed inne osoby, które już czekają dłuższy czas w kolejce jest cwaniactwem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kulpiotr: mam tamować ruch, bo być może ktoś ma innym pasie czeka w kolejce do McDrive? Prawo jazdy w Happy Mealu znalazłeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Niech skręca w prawo, ale niech czeka na swoją kolej

@kulpiotr: jak Ty to sobie wyobrażasz bez tamowania ruchu? W ogóle w jaki sposób kierowca ma policzyć, kiedy jest "jego kolej"? Ma zapamiętać ostatni samochód na przeciwległym pasie?
  • Odpowiedz
@resuf: @kulpiotr: Ja to wogóle bekę mam że ci ludzie z lewej stoją do maka i potrafi tam się zrobić taką kolejka, że blokują skrzyżowanie pod strażą xD droga jest na tyle szeroka, żeby tam zawrócić i sobie kulturalnie na prawoskręcie stanąć. Ale nieeeee lepiej kurła stać na środku drogi i machać łapami jak #!$%@? małpa, już kiedyś jakiś kozak do mnie podszedł i z łapami, lubię mieć
  • Odpowiedz