Wpis z mikrobloga

Mam chyba problem z watowaniem Kylina M RTA (mod Tesla 220W) staram się zawsze "rozczesać" nie pcham jej za dużo ale i nie jakoś mało, układam ją zalewam obficie liquidem, a mimo to i tak przy zaciąganiu że dym jest "suchy" trochę bez smaku. Macie jakąś radę?
#epapierosy
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Gabishi pewnie, że możliwe, powiem Ci tak rozczesz ja dobrze tam gdzie idzie w kanały, ja jak dam za mało to mi pluje liquid do buzi przy zaciąganiu, wtedy wiem że jest za mało. Ale wtedy wystarczy dodać drobinkę w kanał i jest ok. Jakiej wogole używasz bawełny?
  • Odpowiedz
  • 1
@Gabishi od siebie mogę Ci polecić te siatki OFRF NexMesh, są lepsze niż te z zestawu jak dla mnie. A bawełny jakiej używam to Cotton Gods. Stestuj następnym razem jak skończysz swoją.
  • Odpowiedz
@Gabishi: Te siatki z zestawu tak spłaszczają smak że szok. Tak jak kolega napisał o siatkach. Ja przeciągam pół paska i nic nie odejmuje z grubości mówie tu o Cotton Bacon i jest zacnie. Podcinam pod kątem 45 stopni w kanalach jest luzno. Na grzaleczkach OFRF 0.13 65 watow daje i jest kozak. Chmurka soczysta bardzo ladny smak. Takim wickiem moge chainvapowac i nie ma z tym problemu.
  • Odpowiedz
@NoMoree: W sensie jaki setup:D. Chodzi ci o boxa ? Czy ukladanie bawelny? Bo to opisywałem wyżej.
@Gabishi: Kluczem do soczystej chmurki jest to aby pod grzałką było w uj waty a w kanałach luzno w miare no i wiadomo porządne grzałki bo na tych to wszystko smakuje srednio. Na tych od VV nie miałem takiego wrażenia a przy OFRF jest taki jakby smak skraplający się w ustach czyli tak
  • Odpowiedz