Wpis z mikrobloga

Dopiero na dniach kupuję xboxa więc nie jestem ogarnięty w temacie, więc z góry przepraszam jeśli komuś pytanie wydaje się banalne.

Jeśli Mafia 3 jest za darmo do 7 maja i teoretycznie zakładając dziś ją pobieram to czy mam do niej dostęp "dożywotnio" czy raczej to wygląda tak, że gram do 7 maja normalnie a 8mego mi wyskoczy coś w stylu "gra niezakupiona"?

I przy okazji kolejne pytanie odnośnie gamepassa na przykładzie GTA5. W najbliższym tygodniu zdejmują tę grę z Gamepassa, więc jak wygląda dalej sytuacja jeśli:

-dziś
  • Odpowiedz
Kurła 200zl za mafię3 cyfrową potem to trochę sporo... A te wersje z allegro z kont współdzielonych to za #!$%@? nie ogarniam jak to działa i czy jest sens
  • Odpowiedz
  • 0
@Zachar87ck jaka wersje chcesz kupić xboxa i gdzie? Nie daj naciągnąć się na żadne dodatkowe gwarancję. Bierz zwykła na 2 lata. Sprzedawca będzie ci obiecywać złote góry ale nie daj się nabrać. Ja jak swoją kupowałem i nie chciałem wziąć dodatkowej gwarancji to sprzedawca od razu zrobił się inny. Zaczął być nie miły i na sile chciał mi ją wcisnąć. Oni z tego są rozliczani ale #!$%@? mu w dupe jak
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa heheh uwierz, że jestem ostatnią osobą, której można cokolwiek wcisnąć. Po pierwsze zawsze każdy zakup analizuję pod każdym kątem, a po drugie wiem jak wygląda sprzedaż od tej drugiej strony (pracuję w jednej z sieci telefonicznych). Cokolwiek bym nie kupował w tych rtv/agd to mam standardowy tekst po którym sprzedawca się tylko uśmiechnie i już nie próbuje niczego wciskać na siłę. Mówię "ja wiem, że są konkursy sprzedażowe i prowizje
  • Odpowiedz