Wpis z mikrobloga

  • 8
@avoner zależy czym się gra , lighty nie mają liczone sporą do WN8 możesz mieć 10 000 dmg ze spota ale wn8 dalej mówi ZERO.....moge powiedzieć przewrotnie do Ciebie ze dziwię że ktoś wogole jara się czymś takim jak WN8
  • Odpowiedz
moge powiedzieć przewrotnie do Ciebie ze dziwię że ktoś wogole jara się czymś takim jak WN8


@sEB-q: Nie jara, ale WN8 dużo mówi o danym graczu, szczególnie jak się jeszcze zestawi inne statystyki razem z WN8.
  • Odpowiedz
@sEB-q Ogólny wn8 rzeczywiście nie dużo mówi np. w moim przypadku mam konto założone w 2012 roku czyli 8 lat temu. Grałem wtedy tragicznie dlatego teraz jest mi bardzo ciężko podnieść ogólny wn8. Średnio co sesje przybywa mi po 3 wn8 do ogólnej kwalifikacji. Zdecydowanie wiecej mówi o graczu natomiast wn8 z 30 dni. Ja jako pomarańcza (823.63 Wn8) mam 30 dniowy wn8 na poziomie 1382,80. Dlatego jak jarać się typ
  • Odpowiedz
@SzyszQ: W punkt. Konto założone jakoś w 2012 roku i grało się wtedy dość dobrze. Aspekt "p2w" odszedł do lamusa po przez "goldowe" pociski za kredyty. Ostatnio mnie natchnęło do gry, zagrałem wiernym Tiger II i pierwsze co usłyszałem na czacie to "What a noob in Tiger II", to wszystko przez WN8. Dla mnie ten system to najgorsze co mogli wprowadzić, oby War Thunder się trzymał od tego z daleka.
  • Odpowiedz
@repro5 Wydaje mi się że kazdy postrzega to inaczej. Np. Dla pomidora to i żółtek bedzie dobry, dla mnie natomiast zielony gracz to taki na którego trzeba uważać. Rzecz jasna nie zawsze tak jest nie raz widziałem jak zielony czy niebieski czy fiolet robił takie akcje że ręce opadały. Wn8 i kolorki to nie wyznacznik, bardziej one sugerują widzisz fioleta i wiesz ze możesz mieć doczynienia z dobrym graczem, choć nie
  • Odpowiedz
@security_cam: no a nie jest tak że spot jest słabo liczony do wn8? możesz wyspotować pare tysiecy dla druzyny, samemu zadać tylko 500 i nie zrobisz przecież wysokiego wn8, a nikt przy zdrowych zmysłach takiej gry nie znawie słabą jeśli grasz na tierach 6-7.
To jest własnie z--------o grania dla statów a nie dla wygranej. Wole mieć dobrego posttera w drużynie niż głąba lecącego na pierwszego zeby zadać najwiecej dmg.
  • Odpowiedz
@Przemosz: Mam podobnie, jak zacząłem grać nie wiedziałem nawet o żadnym WN8 i jak były mnożniki x2,x4,x5 to wbijałem całym garażem w bitwy, szybko do przodu żeby nabijało i jak najszybciej ogarnąć xD Teraz gdy już gram 8-10 tierami potrafię wyciągać błękit w 30 dni, ale tych szaleńczych statystyk z początku nie podniosę jeszcze dłuuuuugo.
  • Odpowiedz
@SzyszQ: najlepsze jest kilkadziesiąt początkowych bitew na nowym koncie. Pamiętam jak zakładałem nowe konto i na nim grałem jeszcze z rok, czy dwa lata temu i myślę sobie kurde ale mi dobrze idzie, a potem zacząłem ciągle ginąć, ciągle nie udane bitwy. Myślę sobie c--j przestanę grać na chwile potem, wrócę i może znów będzie mi przydzielało preferowany matchmaking - a d--a tam XD Wiecznie bitwy, w których po 2
  • Odpowiedz
@sEB-q: twórcy xvm kiedyś mówili że nie mają dostępu do takich danych jak uszkodzenia po spocie czy tam asysty i dlatego wn8 tego nie uwzględnia
  • Odpowiedz