Wpis z mikrobloga

Wczoraj była burza byłem w górzystym terenie, sporo serpentyn łuków itd.. lał deszcz, często przez drogą płynęła woda, czy spływało z gór błoto na drogę. Później koleiny z wodą. po lewej po prawej czy zalane drogi, albo skraje dróg pod wodą. I jechałem prawie tak jakby było sucho, bo nie mam jeszcze pełnego zaufania - bo tym dla mnie jest możliwa opona, tzn jedziesz tak jakby warunki były dobre. Tam gdzie mogłem sobie pozwolić na utratę przyczepności specjalnie dawałem w #!$%@?ę tak żeby auto uciekło i trzyma.

zero problemów na oponach austone. (133zł sztuka) 195/55/15

#motoryzacja #opony

Po wczorajszej trasie dla mnie osobiście te opony niszczą cała konkurencje ze względu na ich cenę i tylko już to będę zakładał.
Trochę opon przerobiłem i te dają radę, są bezpieczne. W opór jest tanich opon które według mnie powinny być wycofane z rynku bo na mokrym czy w deszczu są jak letnie na śniegu i sztuką jest w ogóle ruszyć bez utraty przyczepności a o zakrętach czy łukach nie wspominam..

~530zł za komplet opon 15tek które działają to świetny deal.
  • 4
@Mawid_Dotyka: zimówki na suchym potrafiły stracić i też bez strzelania że sprzęgła, także az takie słabe nie jest. Jak ktoś ma sportowy samochód to też raczej nie celuje w budżetowe opony.

No te juz drugi sezon właśnie jeżdżą, wcześniej były na innym aucie. Bo kupilem na próbę. Ale tam nie miałem okazji się przejechac w ciężkich warunkach.

Plus dla mnie to nie problem tylko zaleta ;) jak i dla większości kierowców