Wpis z mikrobloga

@darosoldier: Wszystko rozumiem, ale poczucie niższości względem innych mężczyzn i myślenie w kategoriach "ona zasługuje na kogoś lepszego" jest najbardziej żałosne z tego wszystkiego. Nie rozumiesz, że ci "lepsi" tobą gardzą? Chesz im zrobić przysługę zostawiając im wolną dziewczynę? Naucz się egoizmu i nienawiści do niektórych facetów bo oni dla ciebie nie mieliby litości.
  • Odpowiedz
@darosoldier: 100% moja psychika, jak patrzę w lustro to widzę że z taka mordą to żadna nie nie pokocha, że nie jestem wystarczająco fajny, że ja nie zasługuję na to by jakaś różowa ze mną była itd

Takich psycholi należy izolować od normalnego społeczeństwa


@FeyNiX: co? to że ktoś ma niskie poczucie własnej wartości oznacza że jest psycholem i go trzeba izolować? wtf
  • Odpowiedz
@01ab: Siedzę na wykopie już kilka lat i to nie niskie poczucie wartości tylko skrajne #!$%@? i choroba psychiczna. Typowe dno społeczne.
  • Odpowiedz
@FeyNiX:

ŁEŁEŁEŁE MI SIĘ NIE PODOBA I MNIE #!$%@?Ą TO NA PEWNO DNO SPOŁECZNE ŁEŁEŁEŁE

Co jak co ale ograniczenie umysłowe i brak perspektywicznego spojrzenia na jakikolwiek problem to właśnie oznaka baranów i dna społecznego ¯\_(ツ)_/¯

Ładnie się tu pan przedstawił przed wykopkami, ale dobrze, że patałach się przynajmniej przyznaje do swojego partactwa xD
  • Odpowiedz
@FeyNiX: nadal nie rozumiem, określenie "dno społeczne" raczej kojarzy mi się z patologią, alkoholizmem, narkomanią a nie z kimś kto ma niskie poczucie wartości, fobie społeczną czy depresję
  • Odpowiedz
@FeyNiX: nadal nie rozumiem, określenie "dno społeczne" raczej kojarzy mi się z patologią, alkoholizmem, narkomanią a nie z kimś kto ma niskie poczucie wartości, fobie społeczną czy depresję


@01ab: To są trolle i idioci z zachowaniami typowymi jak na psycholi stad takie niziny społeczne
  • Odpowiedz