Wpis z mikrobloga

Niedługo mam urodziny i serio nie mam pojęcia co bym chciał dostać, w sumie to dom, ferrari itp. ale to nie jest ten budżet.

To już 30 urodziny, niby zegarek byłby spoko ale mam dwa (po co mi trzeci?), telefon mam, komputer mam, auto mam (choć nie potrzebuję), gdzie mieszkać mam, portfel też mam (i to nawet coś tam w środku jest!).

Realny budżet to ~100zł, co ja bym chciał mieć? poważnie nie wiem, niby wszystko mam co potrzebuję, a pierdół które będą leżeć nie chcę. Wkurzają mnie pytania "co chcesz?" i już mam dość migania się i nie odpowiadania albo mówienia "nic nie chce" czy też "święty spokój"

Alkohol mam i to za dużo nawet, mało go piję (1 butelkę jakiegoś alkoholu biję z pół roku lekką ręką, a już przez lata się tego nazbierało i tylko leży), dildo też mam wiec erotyczne zabawki odpadają.

Mirki kochani, co byście chcieli na 30 urodziny za około 100zł (mały budżet bo tak i tyle) wiem że mało sensowna rzecz może być w tym przedziale ale też może coś się znajdzie co nie będzie totalnym badziewiem jak np. figurka boga spaghetti.

#kiciochpyta #trzydziescilatminelo #prezent
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyPolityk: z ksiazki pewnie bym sie ucieszyl, chyba ze byloby to jakies gowno. W sumie lubie zbierac akcesoria do yerba mate, wiec nie pogardzilbym jakims ladnym naczynkiem albo bombilla, albo generalnie jakis ladny kubek itp
  • Odpowiedz