Wpis z mikrobloga

Skusiłem się w końcu na Samyanga 2x spicyktóry jest tak zachwalany. Po spojrzeniu że to ma tylko 8k SHU naszedł mnie zawód że miało być niby takie ostre. W smaku średnie, a co do ostrości to chyba ktoś #!$%@?ął się o jedno zero, nie wiem z czego to wynika ale to jest w odczuciach dużżżo ostrzejsze niż 8k. Zjadłem z małą przerwą gdzieś w połowie, naprawdę ciężko je się taki gorący, wilgotny i ostry makaron. Nie jest to ultra wyzwanie ostrości, ale czuć pieczenie 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°). #jedzenie #zupkachinskaboners #zupkichinskie
CichyBob - Skusiłem się w końcu na Samyanga 2x spicyktóry jest tak zachwalany. Po spo...

źródło: comment_1588344191R8KSikvQ8DqYViOrTcQRSb.jpg

Pobierz
  • 2
@CichyBob też jadłem te makaroniki i ciężko uwierzyć że mają tylko 8k SHU, bez przerw czy popijania ciężko to od tak zjeść xD dużo bardziej mi podeszły te 2x mniej ostre czarne wersje makaroniku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CichyBob: jadłem i nie ma szału, a dodam, że nie jem ostrego często. Tzn jest ostre i pali mordę przez 10 minut po zjedzeniu ale nie miałem problemu ze zjedzeniem na raz i nie paliło 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)