Wpis z mikrobloga

  • 0
#xboxone
#xbox
#fifa
#fifa20

Koledzy, gram w fifę na xboxie i mam wielki problem z padami. Notorycznie psuje mi się lewy analog, po kilku miesiącach zaczyna przeskakiwać i pad wysyłam na reklamację. Wysłałem tak już dwa pady a wczoraj zapsuł się kolejny. Nie gram jakoś agresywnie.

Czy macie jakiś pomysł, może jest na rynku jakiś bardziej wytrzymały pad do Xboxa?

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 12
  • 0
@Wu70: wbiłem w google frazę " pad xbox + fifa + lewy analog " - masa przypadków, gdzie po kilku tygodniach analogi przeskakiwały, kierunki nie działały itd. To nie są jednostkowe przypadki. Ponoć kiedyś były pady developerskie, z dużo mocniejszymi " koszyczkami" pod analogami, ale widzę, że już chyba nie są dostępne.
  • 1
@Minetqa: możesz mi wytłumaczyć jaki wpływ na to ma fifa?
Z doświadczenia jednak powiem że gra ma wpływ na to. I tak jak Mirki wyżej piszą, po prostu wciskasz ten analog z za dużą siłą.
Możesz szukać czegoś jako alternatywa ale wątpię czy to coś zmieni, nikt nie robi padów z tytanu. Żeby nie było to sam też niszczę ale akurat w Rocket League. Zawsze mam dwa, jeden do RL drugi
  • 0
@sodomek ok, popracuję nad tym żeby się pilnować podczas gry. Fakt, często wciskam analog i jeszcze kierunek,tylko że w ten sam sposób grałem w pesa na padzie od xboxa 360 i przez dwa lata nic się nie psuło.