Wpis z mikrobloga

Sejm przyjął ustawę ułatwiającą natychmiastowe oddzielanie ofiar przemocy domowej od ich katów. W tej sprawie powstał niespotykany zazwyczaj w Sejmie konsensus, cały Sejm był za... Cały? Nie! Jedno, jedyne koło poselskie, składające się z 11 nieugiętych mężczyzn stawia opór rozszalałym feministkom, broniąc prawa mężów do katowania żon! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
Kordas - Sejm przyjął ustawę ułatwiającą natychmiastowe oddzielanie ofiar przemocy do...

źródło: comment_15882748125NiX1o6ssa1DGRqqNOXKzN.jpg

Pobierz
  • 12
@Kordas: mój sąsiad za te gówno-prawo miał 2 miesiące aresztu. Jego była dziewczyna spadła ze schodów i w ramach vendetty powiedziała, że on ją zepchnął. Akurat mieszkał dość blisko i sąd uwierzył w jej wersję. Ostatecznie wypuścili z braku dowodów. Lewacy, którzy dzielnie bronią pedofilów przed surowymi karami, a widzą problem w poradzeniu sobie dorosłej kobiety z opuszczeniem domniemanego kata.
Cały? Nie! Jedno, jedyne koło poselskie, składające się z 11 nieugiętych mężczyzn


@Kordas: Właśnie po to na nich głosowałem i dlatego ich popieram. Takie ustawy są zwyczajnie złe i szkodliwe. Jest to typowe lewicowe podejście, że z powodu jednego patalogicznego przypadku robi się ustawę przez którą potem cierpią miliony normalnych rodzin. Brawo Konfederacja.

A ty @Kordas odwołujesz się do emocji jak zawsze robi prymitywne lewactwo, że niby jakaś ustawa jest lekiem
@Wloczykij13: sąsiad zagiął czasoprzestrzeń dopiero głosowanie było, chyba jego kobieta oglądała w telewizji jak przegłosowali ustawę i od razu po głosowaniu jebła ze schodów. I którzy lewacy tutaj bronią pedofilów przed surowymi karami? Mnie czasami szlak trafia jak widzę jakie niskie kary dostają te bestie. Chyba że przez surowe kary masz na myśli jakieś wysrywy karyn z Facebooka które krzyczą że chciałby by żeby jako karę pies zeżarł im klejnoty albo