Wpis z mikrobloga

Jako noob mam kilka pytań co do gierki. Na postaci mam zrobione achievementy za classic dungeony. A co jeżeli nie zrobiłbym tego dungeonu w danym przedziale lvlowym w group finderze? Mógłbym zdobyć to osiągnięcie jakoś później? Pójść do lokacji z dungeonem i solo go wyczyścić? Drugie pytanko jest takie. Dostałem na jednej postaci mounta z granie w hsa. Czy ten mount jest na konto i dostanę go tez na nowej postaci czy mount jest na jedną postać?
#worldofwarcraft
  • 15
@eloss:

Mógłbym zdobyć to osiągnięcie jakoś później?

Tak, nie ma znaczenia kiedy je zrobisz. Możesz spokojnie wrócić na max lvl i sobie robić achievementy z wcześniejszego contentu - ba, dla wielu graczy, to właśnie jest meta i ich główne zajęcie w grze :)

Czy ten mount jest na konto i dostanę go tez na nowej postaci czy mount jest na jedną postać?

Od kilku dodatków wszystkie mounty, pety, tytuły, achievementy są
Kolejne pytanie jest może głupie ale: wróciłem do gierki po około 8 miesiącach przerwy. Przed przerwą dobiłem 68 lvl worgenem warriorem, ale pozapominałem co moje skille robią. Czy jest sens kontynuować gre tą postacią czy może lepiej zacząć od nowa?
@eloss: Nie. Warrior fury ma znacznie szybszy i bardzo satysfakcjonujący gameplay. Z paladynami jest taki problem, że jest ich po prostu znaczny nadmiar - jeżeli nie chcesz healować / tankować, to warrior jest znacznie lepszym wyborem niż paladyn w kategorii łatwości w znalezieniu grupy na coś.

Paladyn ret (ie. dps) też ma swoje plusy ofc i ma jeden z najlepszych burstów w grze (okienko w którym zadajesz więcej obrażeń z uwagi
W sumie to pograłem chwilkę tym warriorem i sobie wszystko przypomniałem xD Porobie wszystkie questy jakie mam zaczęte bo nawet nie wiem u jakiego npcta je wziąłem i zacznę lvlować
@eloss: To akurat dobry tydzień Ci się trafił z dodatkowym bonusem dla petów. Kasą Cię nie wspomogę(For the Horde), ale mogę podrzucić kilka battle petów.Daj znać czy chcesz i jaki masz najwyższy poziom(1-25) peta.