Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#big4 #ey

mam rozmowę rekrutacyjna na praktyki do audytu do EY i rekruter powiedział żebym przypomniał sobie ustawę o rachunkowości

O co konkretnie mogą pytać? Jak to w tydzień wykuć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tylko praktyki, a ja jestem na 1 roku i nie miałem jeszcze tak szczegółowej rachunkowości wiem co to aktywa i pasywa xDD

#pomocy #korpo #korposwiat #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznaniajak: ja na rozmowie w pwc też miałem coś takiego ogarnąć przed, ale podczas rozmowy wprost powiedziałem, że #!$%@? się znam na finansach bo to nie moja branża ale szybko się uczę. Pokazałem że ogarniam na teście analitycznym i oddzwonili ale się nie dogadaliśmy co do hajsu. Jeśli aplikujesz na podobne stanowisko (analityk) to jestem w sumie banał. Ale to była rozmowa o pracę, a tu tylko praktyki. Trochę lol xD
@AnonimoweMirkoWyznania Wiesz, może byś się zastanowił nad sobą. Chamstwo i agresja w zamian za jasną i merytoryczną odpowiedź. Miałam tę rozmowę i mówię, o co mnie pytano. Zapytaj sam siebie w duchu, co o audycie wiesz po pierwszym roku studiów. Jak dobrze znasz ustawę o biegłych rewidentach? Ustawę o rachunkowości, MSSF?
OP: @Boczka: Nie wiem NIC
A oni chyba byli świadomi skoro mnie "przepychają" do następnych etapów.

CHyba, że z każdym tak robią kto ma angielski na C1 i testy werbalne/numeryczne zrobił przeciętnie xd

brak chętnych? Może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś pewna że startowałaś na PRAKTYKI, a nie ASYSTENTA, to różnica jakby nie było. Zadań z Excela nie miałaś?

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania Nie chce mi się odpowiadać na głupie zarzuty, w których zakładasz, że jestem idiotką. Odpowiedziałam na pytanie o to, o co mnie przynajmniej pytali na takiej właśnie rozmowie. Jeśli masz swoje teorie, jak co powinno wyglądać, to nie pytaj, skoro nie uwierzysz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja mam rozmowę też do big4 na praktyki, a najlepsze że kończę teraz logistykę i nie umiem (prawie nic) oprócz bilansu i rachunku zysków i strat xDDD jak mnie poproszą o księgowania to im tego za #!$%@? nie zrobię. Przyjdę na te rozmowę tak dla sportu, może się uda a może nie