Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiere: poczekaj stary jeszcze tydzień dwa i ludziom się usra kompletnie to całe noszenie maseczek i izolacja. Wyjdzie na to, że faktycznie przyjdzie większości z nas to przechorować. ()
@let_it_be: ale co cię dziwi? Rząd zamiast opracować sensowny program luzowania gospodarki i izolacji tylko wybranych ludzi, bawił się przez ostatni miesiąc przepychaniem ustawy wyborczej. 1,5 miesiąca siedzenia w domu zostało zmarnowane i to nie przez takich ludzi, a nieudolnych polityków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlgorytmPrima: mnie nic nie dziwi, sam mam dość i zastanawiam się czy tylko ja jestem takim frajerem, że się izoluję podczas gdy ludzie dookoła zaczynają mieć go w dupie. Nieudolność tego rządu już nawet pozostawiam bez komentarza, brak tam pomysłu na cokolwiek.
@let_it_be: ja już mam tego po dziurki w nosie. Izolacja była, żeby wypłaszczyć krzywą zachorowań, co się nie udało. Miało to niby chronić osoby starsze, które mają te obostrzenia najbardziej w 4 literach, bo muszą codziennie wyjść do sklepu po 2 bułki i 3 plasterki wędliny. I przez to wszystko będzie teraz jeden wielki krach. Nie było warto.