Wpis z mikrobloga

@M3LL155X na początek to chyba jakiś masażer łechtaczki, bo większość kobiet dochodzi właśnie przez jej stymulację. Poza tym zwróć uwagę na materiał, najlepiej jakby był z dobrej jakości silikonu, nie uczulał itp.
Słyszałam, że Serduszko od Rianne S jest spoczko, różne tryby wibracji itp, mi się bardzo podoba design :D i na początek jest ok, bo kosztuje akurat koło stówki. O to: https://secretdelivery.pl/rianne_s_heart_vibe_wibrujace_serduszko_fioletowe.html
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Super, dziekuje :3 wlasnie czytalam o tych wibratorach dwa w jednym typu kroliczek do stymulacji punktu g i lechtaczki, mialas z takim do czynienia? Czy na poczatek lepiej zainwestowac w ten lechtaczkowy mimo wszystko?
  • Odpowiedz
@M3LL155X: nie miałam króliczka jeszcze, ale mam taki do stymulacji punktu G i i tak go używam do łechtaczki xd więc trochę żałuję że tego serduszka nie kupiłam, bo jest przesłodkie ^^ no ale w Twoim wypadku faktycznie stymulacja łechtaczki i pochwy jednocześnie może być fajniejsze, więc ciężko mi doradzić :P ogólnie naukowo punkt G nie do końca został udowodniony, a nie wiem jakie masz z tym doświadczenie
  • Odpowiedz