Wpis z mikrobloga

@aspk jeszcze nie wiem dokładnie, podobno coś w stylu "odrzucenie profilu pracownika przez klienta" co raczej nie ma sensu, skoro rozwiązał projekt zgodnie z zapisami umowy i wypowiedzeniem
  • Odpowiedz
Jak będę coś więcej wiedzieć - co oni tam wykombinowali to dam znać. Narazie mogę zdradzić, że to duża firma outsourcingowa z Katowic na J :)
  • Odpowiedz
@AshByeBye: Jak ktoś nie jest w stanie obniżyć swojej gaży w stosunku do realiów to sam jest sobie winien utraty pracy. Do it się idzie aby pokazać swoją wyższość nad normictwem, poprzez przetopienia wolnego czasu(niezmarnowanego ofc na rodzinę i znajomych) na wiedzę, która pozwala podwoić/potroić/powielić swoją wydajność.
  • Odpowiedz
@UlanyMakaronn: jeśli to ta firma outsourcingowa na J, o której myślę to wątpię, żeby taka propozycja o obniżeniu wynagrodzenia była brana pod uwagę. U nich to typowa polityka zwalniania niewygodnych pracowników. Do tej pory stosowana jednak tylko na ludziach z backoffice’u. Widocznie kryzys ich rozochocił.
  • Odpowiedz
Dowiedziałem się, że podobno "firma argumentuje, że przekazali CV kilku klientom z czego żaden nie był zainteresowany współpracą". Strzelam, że to bullshit i żadnych klientów nie było. A nawet jeśli tak to dalej nie wydaje się to powód do zwolnienia
  • Odpowiedz