Wpis z mikrobloga

Przypominam: NIEPRZECZYTANE.PL nie odpowiada na maile, lub robi to z dużym opóźnieniem.
Wystawiają książki których nie mają na stanie i wysyłają częściowe zamówienie z powodu tych braków.
Nie pytają przed wysyłką czy chcecie anulować zamówienie, przez co resztę książek trzeba domawiać w innym miejscu i płacić za kolejną przesyłkę.
Kłamią, podając terminy wysłania zamówienia i przeciągają realizację nawet o ponad trzy tygodnie.
Wysyłają zamówienia pomimo rezygnacji, bo nie czytają maili na czas.
Moje książki nadeszły brudne i z przyklejoną do okładki taśmą klejącą z opakowania.

#ksiazki #czytajzwykopem #sklepyinternetowe #oszukujo #chunieinteres
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whycantitbe: zrobiłem u nich zamówienie dwa tygodnie temu. Dostałem na drugi dzień czy po dwóch, że mają problem z towarem, choć nie zostało doprecyzowane, z którym. Po tygodniu wysłałem zapytanie i info. o problemach podtrzymane. Po kolejnym tygodniu, czyli jakoś dwa dni temu, napisałem, że anuluję zamówienie i tak też się stało. Teraz czekam na zwrot pieniędzy. Nie wieszam na nich psów, ponieważ krzywdy mi nie zrobili, a dotychczas byłem zawsze
@whycantitbe: Teraz będę widziała co omijać, dzięki. Polecam Ci znak.com.pl bardzo fajna strona, kiedyś miałam zniszczoną okładkę i strony w książce to wysłałam zdjęcia i przysłali mi nową a starą mogłam zatrzymać. Ale ogólnie mogę polecić ;)
@JohnMarkII: @Neko-chan51: Ja regularnie od lat co miesiąc zostawiam kupę kasy w czytam.pl i nigdy pod żadnym względem się nie zawiodłem, tylko jeśli czegoś nie mają, robię zamówienie w innym miejscu.

To co nieprzeczytane odje*ało w tym miesiącu wymazuje ten sklep z moich kontaktów na zawsze.
Jak po ponad 3 tygodniach napisali mi, że wyślą niepełne zamówienie, to odpisałem, że mają nie wysyłać tylko zwrócić pieniądze (to był dzień niepracujący),
@JohnMarkII: @Neko-chan51: Podpowiem Wam coś jeszcze, jak znajdziecie w danym sklepie książkę którą chcecie, skopiujcie jej tytuł w wyszukiwarce + nazwa sklepu + ceneo, > np: Ojciec chrzestny czytam.pl ceneo.
I dodajcie tę książkę do koszyka (jeśli będzie wasz sklep) przez Ceneo, jeśli jest, to zawsze taniej niż przez stronę sklepu. Na większych zamówieniach można zaoszczędzić parędziesiąt zł.

Poniżej akurat cena papieskaXD
źródło: comment_1588161546wG7tf4NWNmN4wU0w7cGfv5.jpg