Wpis z mikrobloga

siema mirki. mam pytanko. otóż gram już spory czas w warzone (sezon 2 max lvl, teraz w 3 też juz max., ponad 1300 killi itp., itd.) ale cały czas nie mogę jednej rzeczy ogarnąć. w jaki sposób w trybie trójki/czwórki br zalicza danej osobie fraga? bo miałem już sytuację, że ja obijam gościa, caly kev zbity, ale kumpel go TYLKO powala, ja dobijam dalej a frag jest kumpla...
albo wczoraj sytuacja gościa obijam przez minutę - dwie (bo ciągle uciekał, kampil się itp) i kolega go powala, dobija i kill tym razem dla mnie.. wtf? dwie podobne sytuacje, a kill raz mój a raz kumpla. stąd moje pytanie, na jakiej podstawie naliczany jest frag danej osobie? na podstawie zadanych obrażeń? zbitych kev'ow? powalenia? trafiania w głowę? liczę na sensowne odpowiedzi. dzięki.
#warzone
  • 3
@kuuban11 wydaje mi się że chodzi o damage zadany bezpośrednio gościowi. Kevy się chyba nie liczą bo to dodatkowa osłona. To by tlumaczyło dlaczego killa dostaje nie ten który zdjął kevy ale ten kto zadał obrażenia i powalił. Dobijanie nie daje punktów bo gościu jest już na ziemi. Skraca tylko czas jaki jego drużyna ma na podniesienie go.
A w drugiej sytuacji poza kevami musiałeś gościowi zdjąć więcej życia niż kumpel. Wtedy