Wpis z mikrobloga

Dziękuję

Za to że żyję, i nie mam koronawirusa
Za to że mam dach nad głową i pieniądze na rzeczy, w czasach, w których ludzie popadają w spirale długów
Za to że stać mnie na internet, prezent dla różowej i inne rzeczy, które nie są pierwszej potrzeby.
Za to że na wakacje zamiast pojechać na tydzień na wczasy, po prostu zamknę się na ten czas na działce
Za wszystkie problemy, bo one pozwalają przewartościować swoje postrzeganie świata
Za świat który budzi się do życia

#dziekuje #oswiadczenie
  • 5
@tomsgt: Mam trochę sraki w życiu obecnie (głównie ze studiami), nie wiem co będzie za 3-4 miesiące, bo cały ułożony plan szlak trafił, ale od wściekania się, i martwienia te problemy nie znikną. Trzeba działać i tyle :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ocotutajchodzi: mógłbym wiedzieć za co dziękujesz? Za to że jesteś inteligentny i potrafisz planować swoje życie? #!$%@?łeś, to masz. Dziękować nie ma komu, może tylko i wyłącznie sobie ()
@misiek735: Za to że rzeczy na które nie mam wpływu układają się tak - że jest jak jest. Na niektóre z nich (zdrowie, praca, finanse) mam częściowy wpływ.

Bo czy gdybym pracował w księgarniach "Mole-Mole" to byłaby moja wina, że sieć będzie likwidowana całkowicie[1]? Nie wydaje mi się.

Czy gdybym nagle wyczuł guza na jądrach i musiał te guzy (prywatnie zapewne) jak najszybciej usunąć - to byłaby moja wina że zabieg
Pobierz o.....i - @misiek735: Za to że rzeczy na które nie mam wpływu układają się tak - że j...
źródło: comment_15881682495OMgWzQl5dS8z1lZHYAozm.jpg