Wpis z mikrobloga

Jak wygrać w tej grze? Mam wymieniać miliard podań i wbiegać na pustą? Bo mój Benek czy Zola ze stylem myśliwy nie wyprzedzi nawet złotego Pique, a w polu karnym nie ma szans, że strzelą gola, albo obroni bramkarz, albo taki Zola strzela 20 metrów obok brami, wielka ikona, od której lepszy jest złoty Werner XD albo jakiś potmtotwflashbackfutmas Bellarabi. Przeciwnik za to poda na pałe trójkątem 2 razy i jego napastnik znajdzie idealny tunel między 4 obrońcami, wybiegnie sam na sam i wygra 2:0. W jaki sposób w takim razie pokonać przeciwnika, czekać na skrypt? Screen z typowego meczu
#fut
Pobierz koldinho - Jak wygrać w tej grze? Mam wymieniać miliard podań i wbiegać na pustą? Bo ...
źródło: comment_1588084889C9ginKj9uKdbAhmGPwwKYK.jpg
  • 4
Gra jest #!$%@?. Gość wychodzi złotym składem do swapów, chodzą mu jak najdroższe ikony, piłka od nogi do nogi idealnie, gdzie ja podam tam zawsze jest przeciwnik. Jak nie ma za 2 sek już jest przy mnie podczas gdy ja nawet się zbliżyć do niego nie potrafię nawet jak mam nieustanny pressing to moi stoją jak widły w gnoju. Każda stykową akcja na korzyść przeciwnika, a już najbardziej mnie #!$%@? jak trafia