Wpis z mikrobloga

@Moderacja @a__s @m__b
Dlaczego pozawalacie by robić ściek z wykopu?

Weźmy na przykład takiego użytkownika jak @GordonL
i jego przykładowe teksty do innych użytkowników (i to tylko z tygodnia):

Jesteś łajnem na bucie społeczeństwa.

Naprawdę jesteś zerem. Intelektualnym i życiowym.

Ty naprawdę jesteś idiotą.

Jesteś idiotą. Naprawdę. Zwykłym pisowskim idiotą.

partyjna miernoto.

Jesteś faktycznie bardzo głupim pelikanem.

pisowska miernoto.

Nie widzisz problemu, pisowski pomiocie?

W jaki niby sposób została przyspawana, przygłupie?

Jesteś idiotą. :)


Zgłosiłem te wpisy, bo jeżeli ktoś nie potrafi kulturalnie dyskutować to chyba powinien się nauczyć, jednak moderacja odrzuca, bo to nie ja jestem obrażany w tych wpisach. Dziwne zasady bo regulamin mówi:

Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:

wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl

wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety,


No nic, w takim razie polecam obrażonym, których wołam, kliknąć przycisk zgłoś i zwiększyć nieco poziom kultury na portalu.
@mike908:
@progejmer:
@wuchta:
@to_po_prostu_ja:
@Rupoma64:
@Grubsztyk:
@oswellspencer:
@Bdzigost:
@OscarGoldman:
  • 3
@Grubsztyk: Nie powinno być tego ani z jednej ani z drugiej strony, a nic nie stoi na przeszkodzie by zgłaszać jak wróci i nie zmieni swojego języka.
Mi się już kilka lat temu odechciało przepychanek w internecie, ale on wyjątkowo drażnił w kilku wątkach takimi tekstami. Same wyzwiska zero argumentów w dyskusji.