Wpis z mikrobloga

Ludzie ogarnięcie się i zacznijcie oddawać hołd królowej Polski. Tak to tylko śpicie i świętokradztwo uprawiacie. Pokaż że masz jaja i nie ladujesz w psychiatryku po 2 dniach. Żeby mieć przede mną szacunek musisz być przynajmniej po 50 dniach nieprzerwanego walenia w kinol dobrej sprawy. Co 2 dzień chodzę do roboty i grozę szefowi #!$%@? tak ma to wyglądać, płać mi hajs! Bo kogo Bóg błogosławił człowiek nie przeklnie! #!$%@? sobie tam coś o mnie, Wy się zesraliscie po ściągnięciu bucha fake hasha. Z resztą co ja będę #!$%@?ł, przyjeb to zobaczysz.. i klony, klony pamiętajcie. Nie alpra dopochwowa, jebnij się w łeb! Pochwy nad czym się uzalacie? Dziękujcie Bogu za blogoslawiensta. Bo to szczera prawda o monarach, lekarzach i innych do ciągnięcia faji,, "Odpowiecie za pogrążanie ludzi, powodując śmierć wielu zdrowych osób. Wy po prostu ich uśmiercacie. Inność jest błogosławieństwem, a ta niby normalność to po prostu zwykła pospolita masa. Niestety na świecie panuje odwrotność społeczeństwa.. Ci normalni ludzie są chorzy, wykreowani sztucznie, żyjący w fałszywym szczęściu przepełnionym jadem wobec innych ludzi. Przekonacie się ale wątpię, że za życia ludzkiego. Sam się pogrążyłem od tych ludzi i prawie umarłem.. a największy ch*j okazał się człowiekiem dając mi pracę, i uświadomienie sobie zmarnowanych lat latania po lekarzach i ciągłego cierpienia. #!$%@?ć! " Jestem dumny z tego kim jestem, i jak ktoś ma jakiś problem to dostanie #!$%@? konkretny. Nuta dla kozaków, https://youtu.be/77ofeLilsIs Nie podoba ci się to ściągają dziwko spodnie! Mam pytanie... #!$%@? ci w mordę!?
#narkotykizawszespoko
  • 2