Wpis z mikrobloga

W związku z propozycją pozywania wszystkich użytkowników czy to YT czy wykop za obrażanie meksykana proponuję by zamiast "menel, obszczaniec, moczopijca, pijak" nazywać go poprawnie czyli Jarosław Andrzejewski z Białegostoku. Tutaj przykład poprawnie użytej formy:
1.
Jarosław Andrzejewski z Białegostoku został zatrzymany przez policję w związku ze znęcaniem się psychicznym nad własną matką Barbarą.
2.
Jarosław Andrzejewski z Białegostoku pił własny mocz.
3.
Jarosław Andrzejewski z Białegostoku pracował dla knura za 5 zł i puszkę piwa.
Można jeszcze dodać w nawiasie pseudonim Mexicano TV.
#kononowicz #patostreamy
  • 57
  • Odpowiedz
@Swarog86: skasowalam bo nie chce mi sie juz dyskutować. Nic nie zrozumiałeś z moich wcześniejszych wypowiedzi. Nie wiesz co to znaczy tryb prywatnoskargowy i dlatego piszesz, ze adresy mogą być ujawniane przez organy ścigania. Dyskusja bez sensu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Tulaaa: jak uwazasz, ze prywatna kancelaria moze wykradac dane prywatne to odsylam do ustawy RODO i zycze powodzenia na studiach, bo chyba ci sie ono przyda. Z kolei bez danych potrzebnych do wniosku (policja ich nie zapewni jesli potencjalny oskarzony nie bedzie grozil pozbawianiem zycia/zdrowia) mozesz o procesie cywilnym pomarzyć
  • Odpowiedz
@Tulaaa: No, no :-D Już był komornik który sprzedawał dane dłużników firmie windykacyjnej więc mnie tu nic nie zdziwi. Nie ma innej opcji na legalne pozyskanie danych przez osoby trzecie niż złożenie zawiadomienia. I proszę nie #!$%@?ć głupot za przeproszeniem :D
  • Odpowiedz
@wyk00p: Dziecko, słuchaj. Uważnie. Dobrze? Dwa razy nie powtarzam! Jarosław Amdrzejewski na hejterach może zarobic. Wiesz, dlaczego tego nie robi? Bo go nie stać! I te Wasze wiadomości i boskiego kartofla Olgierda do śmietnika. W ogole jak robotnik może cos wiedzieć ? Chyba, ze siedział? Kończę tutaj temat.
  • Odpowiedz
@Tulaaa: To ja tylko dorzucę swoje trzy grosze, bo już dawno skończyłem studia i nie kontynuuję kariery w zawodzie. Złożyć zawsze może, paragraf się znajdzie natomiast według mojej oceny i na podstawie informacji jakie Jarosław Andrzejewski z Białegostoku podawał na swoich streamach oraz jego zachowań z tychże to szanse na wygranie takiej sprawy ma mniejsze niż Wojciech Suchodolski z Białegostoku na wyjście z uzależnienia( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz